Trwa ładowanie...

Przystanek slow food - oglądaj online w TV - prowadzący, fabuła, gdzie obejrzeć

Twórcy programu Przystanek slow food wierzą, że dzięki niemu odbiorcy zaczną lepiej się odżywiać i przywiązywać większą wagę do ekologicznego jedzenia. Filozofia slow food staje się coraz bardziej popularna w XXI wieku. Kładzie nacisk przede wszystkim na przywiązanie do organicznej żywności i promocję regionalnych produktów.

Zd j ę c i e   i l u s t r a c y j n e Zd j ę c i e i l u s t r a c y j n e Źródło: Shutterstock

Przystanek slow food - co to za program?

Przystanek slow food to magazyn telewizyjny, który przedstawia historie ludzi ceniących życie zgodnie z naturą. Bohaterami każdego odcinka są osoby, które zrezygnowały z życia w mieście i przeniosły się na wieś, aby prowadzić ekologiczne uprawy. Seria obejmuje dziesięć 35-minutowych odcinków, w trakcie których widzowie wybierają się w podróż po całej Polsce i podziwiają rozwój gospodarstw naturalnych.

Przystanek slow food jest emitowany od 11 czerwca i znajduje się w ofercie wakacyjnej ramówki Telewizji Polskiej. 

Przystanek slow food - prowadzący

Funkcję gospodarza programu pełni Jacek Szklarek, który jest ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania się oraz jest prezesem stowarzyszenia Slow Food Polska. Jego pasją, a jednocześnie pracą zawodową jest szeroko pojęta branża spożywcza. Dzięki swojej wiedzy przybliży widzom tajniki i receptury naturalnych przetworów spożywczych oraz w zabawny sposób oprowadzi po wybranych ekologicznych gospodarstwach.

Przystanek slow food - odcinki

Każdy z odcinków opowiada o innym gospodarstwie znajdującym się na terenie Polski. Wraz z prowadzącym, widzowie wybierają się na wyprawę po kraju, odwiedzając miejsca, gdzie tworzone są ekologiczne produkty na bazie naturalnych składników. Dzięki dociekliwemu gospodarzowi magazynu można poznać wszystkie tajniki związane z wytwarzaniem serów, jogurtów i innych naturalnych przetworów. 

Celem każdego z odcinków jest promowanie zdrowej żywności, która nie zawiera konserwantów i chemicznych dodatków.

Przystanek slow food - gdzie obejrzeć

Magazyn Przystanek slow food zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.