Trwa ładowanie...

Przyjaciele na zawsze - online w TV - odcinki, zasady, gdzie obejrzeć

W teleturnieju Przyjaciele na zawsze gwiazdy powracają w rodzinne strony. Kogo tam zastaną? Co się zmieniło, a co pozostaje żywym wspomnieniem dzieciństwa?

Przyjaciele na zawszePrzyjaciele na zawszeŹródło: WP Pilot
d212qnq
d212qnq

Przyjaciele na zawsze - nowy teleturniej

Przyjaciele na zawsze to zupełnie nowy teleturniej Telewizji Polskiej, wyprodukowany w 2020 roku. Wspomnienia, dawni koledzy i koleżanki, stare przestrzenie, dużo wzruszeń i emocji – to wszystko można odnaleźć w teleturnieju. Dodatkowym atutem jest rozmach programu, który obfituje w znane hity sprzed lat i pełen jest zaskakującej rozgrywki o duże pieniądze. Widzowie zobaczą, jakie środowiska i miejsca kształtowały znane dziś wszystkim gwiazdy. Nie zabraknie humoru i dobrej zabawy.

Przyjaciele na zawsze - prowadzący, bohaterowie

Gospodarzem programu jest doskonale znany widzom Łukasz Nowicki, który dał się poznać m.in. jako prezenter Pytanie na śniadanie, prowadzący Postaw na milion, mogliśmy go także oglądać w wielu filmach i serialach.

Wśród występujących gwiazd będzie można zobaczyć m.in. Piotra Kupichę, Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus, tancerza Marcina Hakiela, Dariusza Michalczewskiego, Joannę Jędrzejczyk czy wiecznie dowcipnego Marcina Dańca.

Na czym polega teleturniej Przyjaciele na zawsze?

Teleturniej Przyjaciele na zawsze ma specyficzną i oryginalną formułę. Każdy odcinek przedstawia historię innej osoby.

d212qnq

Na początku gwiazda udaje się w swoje rodzinne strony, aby odwiedzić nie tylko dom i bliskich, ale także starych znajomych oraz przyjaciół. Niektórzy wybierają się również w miejsc, które w dzieciństwie były im bardzo bliskie i z którymi byli mocno związani, na przykład klub sportowy, szkoła, boisko czy podwórko. Każda gwiazda pragnie dofinansować część wsi czy miasteczka i pomóc lokalnej społeczności, ponieważ większość z odwiedzanych miejsc nie ma szansy na rozwój i podupada. W tym celu zwoływana jest grupka przyjaciół z dzieciństwa, którzy wspólnie ruszają do studia nagraniowego i walczą o 35 000 zł. Cała nagroda przeznaczona będzie dla konkretnego obiektu z rodzinnego miasteczka.

Gra nie jest jednak prosta. Przyjaciele muszą przejść trzy rundy, z czego każda zawiera cztery pytania oraz zadania bonusowe. Pytania dotyczą ogólnej wiedzy z czasów szkolnych, od podstawówki, aż do liceum. Niektóre zagadki dotyczą także ówczesnych wydarzeń w Polsce, trendów muzycznych, filmowych czy modowych oraz współczesnego lifestyle'u. Dawni przyjaciele porównują czasy obecne do tych, w których się wychowywali. Jest w tym dużo humoru, a także sentymentu.

Cały teleturniej dopełniają stare filmy z kaset VHS, teledyski, archiwalne nagrania TVP, frgamenty filmów i seriali, a przede wszystkim - stare hity na żywo w wykonaniu Torres Brothers.

Przyjaciele na zawsze to program, który ukazuje korzenie, kształtowanie się charakteru czy wiele wspomnień i ludzi, do których warto wracać.

d212qnq

Gdzie można obejrzeć teleturniej Przyjaciele na zawsze?

Teleturniej można oglądać na TVP2, w każdą niedzielę, począwszy od 6 września 2020 roku. Program Przyjaciele na zawsze online można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d212qnq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d212qnq