Trwa ładowanie...

Przygoda na Antarktydzie - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

W Przygodzie na Antarktydzie występuje Paul Walker – aktor znany przede wszystkim z roli w serii filmów Szybcy i Wściekli. Niemniej nie tylko motoryzacja była wielką pasją Walkera. Kochał on również zwierzęta, co można zobaczyć w opisywanym filmie przygodowym.

Przygoda na AntarktydziePrzygoda na AntarktydzieŹródło: YouTube

Przygoda na Antarktydzie - co to za film?

Przygoda na Antarktydzie to amerykański film przygodowy z 2006 roku w reżyserii Franka Marshalla.

Przygoda na Antarktydzie - twórcy

Reżyserem filmu jest, wspomniany już wcześniej, Frank Marshall, a scenarzysta to David Di Giglio.

Przygoda na Antarktydzie - fabuła

Film opowiada o przygodach ludzi i ośmiu psów jakie można spotkać na Antarktydzie. Do pobliskiej stacji benzynowej, której właścicielem jest Jerry Shepherd, przyjeżdża naukowiec z zamiarem dokonania pewnych eksploracji, w związku z odnalezieniem meteorytu. Jerry oferuje dojazd psim zaprzęgiem do miejsca zdarzenia. W trakcie drogi rozpętuje się niezwykle groźna burza.

Przygoda na Antarktydzie - bohaterowie

W filmie możemy zobaczyć: Jerry’ego Shepherda, jego byłą dziewczynę, najbliższego przyjaciela Jerry’ego - Coopera oraz geologa poszukującego meteorytu. Niemniej prawdziwymi bohaterami Przygody na Antarktydzie jest osiem psów pociągowych, które najpierw ratują życie geologowi, a potem, pozostawione same sobie na śmierć, z powodu wielkiej ewakuacji turystów, która nagle nastąpiła na Antarktydzie, walczą o przetrwanie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Przygoda na Antarktydzie - obsada

Głównym bohaterem jest, nieżyjący już od 2013 roku, aktor Paul Walker znany przede wszystkim z głównej roli w filmie Szybcy i Wściekli. Aktor ten zagrał w każdej z siedmiu części tego filmu. Oprócz niego w produkcji wystąpili również między innymi Bruce Greenwood, Moon Bloodgood i Jason Bigs.

Przygoda na Antarktydzie - nagrody

Film otrzymał jedną nominację do Nagrody Satelity w 2006 roku.

Przygoda na Antarktydzie - gdzie obejrzeć?

Zawsze, gdy film Przygoda na Antarktydzie jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.