Trwa ładowanie...

Przez Atlantyk – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Przez Atlantyk to wyjątkowy program reality show, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Sześć znanych osób w asyście dwóch kapitanów musi pokonać jachtem Atlantyk. Niezbędna okaże się współpraca, determinacja czy silna psychika. Jak uczestnicy poradzili sobie z wyczerpującą podróżą, konfliktami, awariami czy niesprzyjającą pogodą?

Przez AtlantykPrzez AtlantykŹródło: WP Pilot
d3cpwsa
d3cpwsa

Przez Atlantyk – co to za program?

Przez Atlantyk to powstały w tym roku program reality show, którego producentem jest Jan Kepiński. Został zrealizowany na zlecenie stacji TVN. To pierwszy taki program rozrywkowy w kraju, w którym na uczestników czeka kilka tysięcy mil żeglugi. Formuła jest niezwykle prosta. Załoga jachtu Makemo składa się z dwóch doświadczonych kapitanów (Adam Skomski i Roman Paszke), czterech członków ekipy telewizyjnej oraz sześciu uczestników zabawy, wśród których są: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Liroy, Antek Królikowski, a także Zygmunt Miłoszewski. Osoby o różnych doświadczeniach, poglądach czy przyzwyczajeniach musiały nauczyć się żeglować oraz współpracować, by móc cało przepłynąć Atlantyk. Na całej trasie począwszy od startu na Gran Canarii, a kończąc u wybrzeży Martyniki, działania całej załogi są nagrywane bez wstępnego scenariusza i uwzględniając wydarzenia losowe czy wpływ pogody na rejs.  

Przez Atlantyk – odcinki

Program rozrywkowy z gatunku reality show, Przez Atlantyk, doczekał się ośmiu odcinków.

Przez Atlantyk – gdzie obejrzeć?

Widowiskowy program Przez Atlantyk można oglądać na stacji TVN. Zawsze, gdy program Przez Atlantyk jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3cpwsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cpwsa