Trwa ładowanie...

Przepis na życie - online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Przepis na życie to polski serial obyczajowy, którego reżyserem jest Michał Rogalski. Był on emitowany przez TVN od 6 marca 2011 roku do 24 listopada 2013 roku.

Przepis na życiePrzepis na życieŹródło: WP Pilot

Serial Przepis na życie opowiada o losach Anki, która z pozoru wygląda na typową żonę i matkę. Z powodu wielu obowiązków i pogoni za karierą zawodową nie zauważa ona, że u boku jej męża Andrzeja pojawiła się nowa kobieta. Z dnia na dzień Ance życie przewróciło się do góry nogami. Mąż wyznaje jej, że odchodzi, a szef zwalnia ją z pracy. Kobieta popada w depresję, ale dzięki bliskim osobom udaje jej się uporać z problemami. Wkrótce znajduje ona zatrudnienie w restauracji Imbir, gdzie zmywa naczynia. Z czasem jej szef Jerzy dostrzega ogromny talent kulinarny kobiety i mianuje ją szefową kuchni.

Przepis na życie - fabuła

Anka rodzi syna Gniewomira, którego biologicznym ojcem jest Andrzej. W międzyczasie schodzą się z Jerzym, a praca staje się dla kobiety przepisem na życie. Nowy mężczyzna w życiu Anny stara się uzyskać rozwód w Berlinie, ale jego żona Elka nie daje za wygraną. Wśród innych bohaterów serialu rozgrywają się również historie miłosne. Córka Anki, Mańka, poznaje Daniela, który jest młodym ornitologiem, a zarazem pasjonatem fotografii. Pola zakochuje się natomiast w asystencie Ignacym. Niespodziewanie związek Andrzeja i Beaty, dla której zostawił Ankę, zaczyna się psuć. Para nawzajem podejrzewa się o zdradę, co prowadzi do ich rozstania. Beata zaczyna spotykać się z Leonem, byłym kolegą ze studiów, a Andrzej poznaje w kawiarni Kasię. Wraz z kolejnymi sezonami serial staje się coraz bardziej dynamiczny. Anka zyskuje nowego adoratora, którym jest krytyk kulinarny Robert Jad. Jej partner Jerzy jest natomiast namawiany do wydania swojej książki kulinarnej.

Bohaterowie występujący w serialu przechodzą wiele zawirowań miłosnych, a także wzlotów i upadków. Mimo to optymistycznie patrzą w przyszłość i realizują swoje cele. Wspierają w tym ich rodziny oraz przyjaciele, którzy pomagają im wychodzić na prostą. Historia serialu Przepis na życie pokazuje, że nawet z najtrudniejszych sytuacji można wyjść obronną ręką. Nigdy nie jest za późno na ułożenie swojego życia oraz odnalezienie upragnionego szczęścia.

Przepis na życie - bohaterowie i obsada

W rolę żywiołowej Anki, która miała wiele zawirowań miłosnych, wciela się Magdalena Kumorek. Charyzmatycznego Jerzego odgrywa Borys Szyc, a byłego męża Anny - Piotr Adamczyk. W rolę przyjaciółki głównej bohaterki Poli Madejskiej wcieliła się niezawodna Edyta Olszówka. Doktor Beatę Darmiętą odgrywa natomiast Maja Ostaszewska. W pozostałych bohaterów wcielają się aktorzy i aktorki znani z polskiej sceny serialowej.

Przepis na życie - kontynuacja

W wyniku bardzo dużej popularności Przepisu na życie powstał serial internetowy Przepis na więcej. Powstało 13 odcinków trwających po kilka minut. Główne role w serialu odgrywali drugoplanowi bohaterowie z Przepisu na życie - Aldona i Żyleta. Czeszka Aldona otwiera na małym podkrakowskim osiedlu bar, w którym spotyka Francuza, przedstawiającego się jako Żyleta.

Przepis na życie -  gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial Przepis na życie jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.