Trwa ładowanie...

Promyk nadziei - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

W Polsce tureckie produkcje są szczególnie chętnie oglądane przez widzów za względu na ich nietuzinkową fabułę i zwroty akcji. Promyk nadziei to turecki serial obyczajowy, opowiadający o dramatycznych losach rozdzielonej rodziny. Można go oglądać na antenie TVP 2 od 19 marca 2021 roku.

Promyk nadzieiPromyk nadzieiŹródło: WP Pilot
d2h927n
d2h927n

Promyk nadziei - twórcy

Serial Promyk nadziei, znany pod oryginalnym tytułem jako Baharı Beklerken (co oznacza „Czekając na wiosnę”), wyprodukowany został przez Yeşil Yapım, Inter Medya oraz Hacıyatmaz Film. Reżyserią zajął się duet - Ayhan Ozdemir i Koralp Gumus, a scenariuszem Öktem Basol, Gülseren Aydin i Selin Delioglu. Nad produkcją czuwał zespół producentów w składzie: Zafer Aydogdu, Çagil Nurhak Aydogdu, Оzcan Ipek. 

Promyk nadziei - odcinki

Serial tworzy 160 odcinków, w których wątki obyczajowe mieszają się z romansowymi czy kryminalnymi.

Promyk nadziei - fabuła

W serialu zaprezentowane zostały losy rozdzielonej rodziny. Głowa rodziny - Ömer, powraca do miasta, ale nie po to, by jako odnoszący sukcesy biznesmen rozwijać interesy, ale by zemścić się za krzywdy z przeszłości. Jedenaście lat wcześniej został niesłusznie skazany za kradzież i osadzony w więzieniu, a jego żona Ipek, przekonana o jego winie, urodziła przedwcześnie. Nie wiedziała, że to jej kuzyn Halil i jego partnerka Neslihan uknuli intrygę, mającą na celu rozdzielić Ipek i Ömera. Rodzina została podzielona, a nowo narodzone dziecko o imieniu Bahar, Neslihan skazała na stracenie.

Promyk nadziei - bohaterowie

Główną bohaterką serialu jest Bahar, której imię oznacza „wiosnę”. Bahar wychowana została przez Kadira i Selmę, którym Neslihan oddała dziecko, by pozbyć się go na zawsze. Nie byli oni jednak zdolni do skrzywdzenia Bahar, więc postanowili ją adoptować. Ipek i Ömer nie wiedzą, że ich dziecko żyje i dorasta nieświadome swojego pochodzenia.

Promyk nadziei - obsada

W rolę Bahar wcieliła się turecka dziecięca aktorka i wideoblogerka Isabella Damla Güvenilir, którą widzowie znają m.in. z serialu Elif, gdzie zagrała tytułową rolę. Oprócz niej, w głównych rolach wystąpili: 

  • Fatih Ayhan jako Ömer, 
  • Gülşah Aydın jako Ipek,
  • Esin Civangil jako Neslihan. 

W serialu zobaczyć można także takich tureckich aktorów, jak Alev Oraloğlu, Ali Yağız Durmuş czy Elif Tığlı.

d2h927n

Promyk nadziei - gdzie oglądać

Serial Promyk nadziei zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2h927n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h927n