Trwa ładowanie...

Projekt Lady - online w TV - prowadzące, odcinki, gdzie obejrzeć

Która kobieta nie marzy o tym, aby zostać damą? Uczestniczki programu Projekt lady niekoniecznie. Jednak, mimo imprezowego trybu życia, poczuły, że mają szansę zmienić swoje życie o 180 stopni.

Projekt LadyProjekt LadyŹródło: WP Pilot

Projekt Lady - co to za program?

Projekt Lady to program rozrywkowy wyprodukowany przez Golden Media Polska, wyreżyserowany przez Bartosza Łabęckiego oraz Dominikę Kurdziel. Mogliśmy śledzić już pięć edycji, a pierwsza z nich wyemitowana została w roku 2015. Program oparty jest na brytyjskim odpowiedniku Ladette to Lady.

Projekt Lady - zasady programu

W Projekcie Lady bierze udział kilkanaście dziewczyn od 18 do 29 roku życia. Każda z nich prowadzi hulaszczy tryb życia i trafia do programu, aby jak najszybciej to zmienić. Uczestniczki każdego dnia zostają poddane próbie. Główne zmiany dotyczą wyglądu, który powinien być bardziej naturalny, a nie wyzywający, używania prawidłowego słownictwa, dbania o higienę i porządek wokół siebie. Po każdym odcinku z programu odchodzi przynajmniej jedna dziewczyna, która, zdaniem prowadzących, ma najmniej zasobów do tego, aby stać się prawdziwą damą i wygrać program. Zwyciężczyni Projektu Lady wygrywa stypendium na Cambridge wraz z pobytem, który trwa trzy miesiące i kosztuje około 70 tys. złotych.

Pierwsze dwie edycje programu rozgrywały się w pałacu w Radziejowicach, a od trzeciej edycji show nagrywany jest w Pałacu w Rozalinie.

Projekt Lady - prowadząca i mentorki

Projekt Lady prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, która stara się motywować uczestniczki do pozytywnych zmian. Jest ona znana, przede wszystkim, z programu Perfekcyjna pani domu.

Mentorkami uczestniczek są:

  • Tatiana Mindewicz-Puacz, która jest coachem i trenerem rozwoju osobistego. Jej zadanie to przystosowanie dziewczyn do zmian;
  • Irena Kamińskia-Radomska, która na co dzień jest wykładowcą i trenerem etykiety biznesu.

Projekt Lady - goście specjalni

Do każdej edycji programu zapraszani są goście specjalni. To m.in.:

  • Mikołaj Rey, właściciel zamku w Montrésor oraz członek słynnego rodu;
  • Daniel „Qczaj” Kuczaj, który jest znanym polskim trenerem. Wraz z dziewczynami oddawał się porannym treningom;
  • Iwona Radwan-Sado - stylistka i choreograf. Jej zadaniem było nauczyć uczestniczki prawidłowego chodzenia oraz odpowiedniej postawy ciała;
  • Adam Fidusiewicz, znany polski aktor przeprowadzał z uczestniczkami szkolenie z przekleństw;
  • Tomasz Łagowski - kucharz, który uczył dziewczyny kulinarnych podstaw.

Projekt Lady - odcinki

Każdy odcinek programu Projekt Lady trwa około 45 minut. Premierowe epizody możemy oglądać w poniedziałki o godz. 22.30. W programie telewizyjnym znajdziemy także powtórki poszczególnych odcinków.

Projekt Lady - gdzie oglądać?

Program emitowany jest na kanale TVN. Projekt Lady online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.