Trwa ładowanie...

Profil – oglądaj online w TV – fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Profil to francuska produkcja kryminalna, która porusza tematykę mrocznego świata przestępczego w bardzo ciekawy sposób. Widzowie mogą obserwować starania policji oraz współpracującej z nimi bystrej pani psycholog, która potrafi wnikać w umysły najgroźniejszych przestępców. To pełna akcji rozrywka na najwyższym poziomie.

ProfilProfilŹródło: WP Pilot
d3wwmqw
d3wwmqw

Profil – co to za serial?

Profil jest serialem kryminalnym, który przedstawia realia pracy wydziału francuskiej policji, który zajmuje się poszukiwaniem sprawców morderstw. Gdy nieoczekiwanie do zespołu dołącza Chloe Saint-Laurent, młoda psycholog, wszyscy odnoszą się do tego pomysłu sceptycznie i nie wróżą jej długiej kariery w jednostce. Szybko jednak okazuje się, że kobieta niezwykle skutecznie potrafi wnikać w umysły przestępców, a współpraca nabiera tempa.

Profil – twórczynie

Za powstanie serialu odpowiadają Fanny Robert oraz Sophie Lebarbier. Reżyserią zajęła się Laure de Butler, a skomponowaniem muzyki – Alexandre Fortuit. Za scenografię odpowiedzialna jest Julie Sfez, a za produkcję Stephane Marsil.

Profil – odcinki

Produkcja składa się z dziesięciu sezonów. Pierwszy z nich tworzy sześć odcinków, sezony od drugiego do piątego posiadają po 12 odcinków każdy, natomiast sezony od szóstego do dziewiątego – po 10 odcinków każdy. Ostatni sezon serialu to historia zawarta w ośmiu odcinkach. Wszystkie odcinki posiadają taką samą długość, która wynosi 52 minuty.

Profil – fabuła

Serial opowiada o trudach pracy policyjnego wydziału zajmującego się rozwiązywaniem spraw związanych z zabójstwami. Policjantów wspiera młoda psycholog, Chloe, która dzięki swojej wyjątkowej wrażliwości jest w stanie przewidywać oraz odgadywać zamiary morderców. Choć początki współpracy nie układają się najlepiej, Chloe szybko dowodzi, jak cennym jest członkiem zespołu. Kobieta działa ramię w ramię majorem Matthieu Perac, z którym w końcu zaczyna się zaprzyjaźniać. Razem mierzą się z budzącymi grozę intrygami i wnikają w pełny mroku świat francuskiej przestępczości.

d3wwmqw

Profil – bohaterowie

Główna bohaterka to Chloe Saint-Laurent, psycholog specjalizująca się w kryminalistyce, która rozpoczyna pracę w policji. Jej zawodowym partnerem jest major Matthieu Perac. Widzowie poznają również komisarza, którym jest Gregoire Lamarck oraz jednego z ważnych w życiu Chloe mężczyzn, czyli majora Thomasa Rocher.

Profil – obsada

W rolę głównej bohaterki wciela się Odile Vuillemin, natomiast jako Matthieu Perac występuje Guillaume Cramoisan. Komisarza odgrywa Jean-Michel Martial, a Philippe Bas wcielił się w Thomasa Rocher. Na ekranie widzowie mogą także oglądać takich aktorów, jak: Vanessa Valence, Marie Kremer czy Laurence Cormerais.

Profil – gdzie oglądać?

W Polsce serial można oglądać na antenie stacji AXN, AXN Black oraz AXN White, przez siedem dni w tygodniu. Najczęściej emisja odbywa się we wczesnych godzinach porannych, od godziny 6:15. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3wwmqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wwmqw