Trwa ładowanie...

Prawdziwe motywy – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Prawdziwe motywy to produkcja, która na wiele godzin potrafi wciągnąć widza do świata pełnego zbrodni, zagadek i ogromnych emocji. Jeśli jesteś fanem seriali kryminalnych, to powinieneś dać szansę Prawdziwym motywom. Co warto wiedzieć o tym serialu?

Prawdziwe motywyPrawdziwe motywyŹródło: WP Pilot
d2wbat1
d2wbat1

Prawdziwe motywy – co to za serial?

Prawdziwe motywy to serial przedstawiający zespoły policjantów w pracy. Nie jest to jednak praca zwyczajna i łatwa – funkcjonariusze badają różne zbrodnie, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby złapać przestępcę. Ile spraw, tyle motywów oraz przestępców, którzy muszą zostać zdemaskowani przez głównych bohaterów.

Prawdziwe motywy – twórcy

Serial Prawdziwe motywy powstał w 2022 roku i emitowany jest na stacji TV Puls. Reżyserami produkcji są: Łukasz Łukasik, Aleksander Gawek, Rafał Głombiowski oraz Leszek Korusewicz.

Prawdziwe motywy – odcinki

Każdy odcinek Prawdziwych motywów przedstawia inną zagadkę, trwa około godziny i opowiada o zupełnie innych ofiarach i przestępcach.

Prawdziwe motywy – fabuła

Fabuła serialu opiera się na różnych śledztwach prowadzonych przez cztery zespoły policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie. Prowadzeni przez zaciętego i twardego komendanta bohaterowie cały czas mierzą się ze skomplikowanymi sprawami. Każde badane przestępstwo zgłębione jest do maksimum, a serial mocno zwraca uwagę na pokazanie motywów przestępców. Widzowie razem z policjantami depczą po piętach kryminalistom, których do zbrodni pchnęły skrajne emocje, takie jak miłość, nienawiść, zazdrość, pożądanie czy pragnienie zemsty.

d2wbat1

Prawdziwe motywy – bohaterowie

Głównymi bohaterami serialu są Marian, Michał, Irena, Nikola, Basia, Darek, Konrad i Weronika – ósemka policjantów podzielona na cztery zespoły. Oprócz tego w serialu obecni są bohaterowie epizodyczni (przestępcy i ofiary), czyli postacie, które zmieniają się po jednym odcinku.

Prawdziwe motywy – obsada

W role policjantów wcielają się:

  • Łukasz Pawlak (Marian),
  • Ziemowit Wasielewski (Michał),
  • Katarzyna Ornatkiewicz (Irena),
  • Greta Burzyńska (Nikola),
  • Patrycja Potyralska (Basia),
  • Jacek Mędrala (Darek),
  • Michał Wołczyk (Konrad),
  • Sandra Stencel (Weronika),
  • Konrad Makowski.

Prawdziwe motywy – gdzie obejrzeć?

Serial Prawdziwe motywy emitowany jest przez stację TV Puls. Zawsze, gdy serial Prawdziwe motywy jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2wbat1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wbat1