Trwa ładowanie...

Pożyteczni.pl - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Pożyteczni.pl to polski magazyn reporterski, który ukazuje niezwykłe działania zwyczajnych z pozoru ludzi. Nie brakuje w nim godnych podziwu zachowań i postaw jakie warto naśladować. Produkcja pełna jest inspiracji i stanowi wartościową rozrywkę.

Pożyteczni.plPożyteczni.plŹródło: WP Pilot

Pożyteczni.pl – co to za program?

Pożyteczni.pl to magazyn reporterski, który swoją premierę miał w 2011 roku. Jego celem jest przybliżenie sylwetek osób, lokalnych społeczności oraz organizacji pożytku publicznego, które dzięki swojej pracy, zmieniają świat na lepszy. W programie omówione zostają formy aktywności obywatelskiej. Pożyteczni.pl udowadnia, że każdy może przyczynić się do szerzenia dobra. W ostatnim kwartale 2021 roku dostępnych jest już ponad 220 odcinków.

Pożyteczni.pl – prowadzący

W latach 2011-2016 program prowadziła Jolanta Fajkowska, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna trzykrotnie nominowana do nagród Telekamery. W ostatnim kwartale 2021 roku prowadzącą jest Marta Kielczyk. To doświadczona dziennikarka, która występowała w takich produkcjach jak: Panorama, Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie. Współprowadziła także koncert zorganizowany z okazji czterdziestolecia Lata z Radiem. Cechuje ją pełen profesjonalizm i sympatia szerokiego grona odbiorców oraz doskonała znajomość poprawnej polszczyzny, która pozwoliła jej stać się laureatką plebiscytu Mistrz Mowy Polskiej.

Pożyteczni.pl – odcinki

Wszystkie odcinki programu mają bardzo podobną długość, która wynosi od 24 do 30 minut. Na przestrzeni lat nakręcono ich już ponad dwieście. W każdym poruszony zostaje zupełnie inny temat. W ten sposób widzowie w poszczególnych odcinkach poznają rozmaite formy działalności charytatywnej i sylwetki ludzi, którzy wyróżniają się zaangażowaniem, pomysłowością i determinacją w dążeniu do niesienia pomocy innym. Nie brakuje wywiadów, celnych komentarzy i wzruszających chwil.

Pożyteczni.pl – gdzie obejrzeć?

Produkcję można oglądać na kanałach: TVP3, TVP2, TVP Polonia w niedziele, poniedziałki, wtorki i środy. Emisja ma miejsce o godzinie 6:00 rano oraz 01:45 w nocy. Zawsze, gdy program Pożyteczni.pl jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.