Trwa ładowanie...

Power of Love – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Podobno na każdego z nas czeka miłość – wystarczy jedynie dać jej szansę. Dziewięć kobiet oraz dziewięciu mężczyzn na trzy miesiące postanawiają porzucić dotychczasowe życie i wziąć udział w programie Power of Love, licząc na odnalezienie prawdziwej miłości, która przyniesie szczęście i niezapomniane wrażenia.

Power of LovePower of LoveŹródło: YouTube
d1yvejz
d1yvejz

Power of Love – co to za program?

Power of Love. Polska jest programem randkowym reality show. W jednym miejscu spotyka się osiemnaście obcych sobie osób, które nic o siebie nie wiedzą, a szukają miłości. Program przepełniony jest wieloma emocjami – radością, smutkiem, namiętnością oraz pasją. Nie brak w nim także zawiedzionych oczekiwań. To, co wyróżnia ten program reality show na tle innych, to fakt, że codziennie przez osiem godzin, w specjalnie przygotowanym studio w Stambule, osiemnastu uczestników spędza czas w osobnych przestrzeniach, kontaktując się za pośrednictwem ekranów. Kamery śledzą non stop każdy ich ruch, a uczestnicy szukający miłości poznają się przede wszystkim dzięki grom i zabawom. Zdobywając nagrody w konkursach, uczestnicy mogą spotykać się na zorganizowanych randkach. Każdego tygodnia, głosami widzów, z programem żegna się jeden z uczestników – wszystko po to, by w domu Power of Love mógł pojawić się nowy uczestnik, który wprowadzi nową fabułę i związane z nią emocje. Program powstał w 2022 roku i zaczął być emitowany 27 marca 2022 na kanale Zoom TV. Twórcą Power of Love jest studio Production House.

Power of Love – prowadzący 

Program prowadzi Małgorzata Leitner. Swoją karierę rozpoczynała jako modelka. Obecnie prowadząca program jest jedną z najpopularniejszych agentek gwiazd oraz modelek w Polsce. Od wielu lat możemy obserwować jej dokonania w show-biznesie oraz świecie modelingu. 

Power of Love – odcinki 

Program w 2022 roku doczekał się jednego sezonu, który liczy 49 odcinków.

Power of Love – gdzie obejrzeć?

Zawsze, gdy program Power of Love jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.   

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1yvejz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yvejz