Trwa ładowanie...

Polska na dzień dobry - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Polska na dzień dobry to emitowane w TV Republika HD poranne pasmo informacyjno-publicystyczne, które skupia się na najważniejszych krajowych wydarzeniach z dziedziny polityki, kultury, sportu oraz ekonomii. Każdy program trwa 30 minut, podczas których prowadzący, reporterzy i zaproszeni do studia goście, przybliżają widzom najważniejsze informacje z ostatnich kilku dni.

Polska na dzień dobryPolska na dzień dobryŹródło: WP Pilot

Polska na dzień dobry – co to za program?

Polska na dzień dobry to program informacyjny, którego założeniem jest szybkie i rzetelne przekazanie informacji dotyczących naszego kraju. Emisja odbywa się najczęściej w godzinach porannych, przez co każdy z oglądających może zapoznać się z najważniejszymi newsami przed właściwym rozpoczęciem dnia. Polska na dzień dobry jest autorskim serwisem informacyjnym kanału TV Republika. Reporterzy i prowadzący poruszają w swoich materiałach i wypowiedziach różnorodną tematykę – począwszy od wydarzeń politycznych, aż po informacje o wynikach sportowych polskich zawodników.

Polska na dzień dobry – prowadzący

Każde wydanie programu jest prowadzone przez jednego z prezenterów formatu Polska na dzień dobry. Wśród nich wyróżnia się dziennikarzy wchodzących w skład redakcji stacji. Są to między innymi Ilona Januszewska, Marlena Nowakowska, Tomasz Waloszczyk, Aleksander Wierzejski oraz Łukasz Jankowski.

Polska na dzień dobry – odcinki

Każdy odcinek programu Polska na dzień dobry jest podzielony na tematyczne segmenty, które skupiają się na konkretnej dziedzinie lub informacjach określonego typu. Wśród nich możemy znaleźć dział biznesowy, publicystyczny, sportowy, kulturowy oraz informacyjny. Weekendowe wydania programu mają dodatkowy segment poświęcony życiu najsłynniejszych gwiazd i celebrytów, przez co koncentrują się głównie na tematyce lifestylowej.

Polska na dzień dobry - gdzie obejrzeć?

Polska na dzień dobry jest autorskim magazynem informacyjno-publicystycznym stacji TV Republika HD. Wszystkie odcinki programu są emitowane w godzinach porannych właśnie na tym kanale. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.