Trwa ładowanie...

Polowanie na ogród - oglądaj online w TV - prowadzący, fabuła, gdzie obejrzeć

Prowadzący program Dominik Strzelec podejmuje się nawet najbardziej karkołomnych wyzwań. Jest kreatywny i za każdym razem szuka niebanalnych rozwiązań, których efekt za każdym razem budzi podziw zarówno biorących w metamorfozie osób, jak i widzów śledzących odcinek.

Polowanie na ogródPolowanie na ogródŹródło: YouTube
d4zf3cz
d4zf3cz

Polowanie na ogród - co to za program

W każdym odcinku zaniedbany dotychczas ogród zostaje poddany totalnej metamorfozie. Im trudniejsza do aranżacji przestrzeń, tym lepiej dla ekipy, która nie boi się nawet najtrudniejszych wyzwań. Małe przestrzenie bez stałego dostępu do światła, latami zaniedbane zarośla czy betonowe twory to ich konik. Za każdym razem w programie występują inni bohaterowie potrzebujący ogrodniczej pomocy

Polowanie na ogród - prowadzący

Dominik Strzelec to nieustraszony pogromca ogrodów i miłośnik zieleni. Stara się, aby oprócz imponującej metamorfozy uczestnicy otrzymali cenne wskazówki, jak po odejściu telewizyjnej ekipy dbać o ogród przez długie lata. Takie długofalowe podejście to jego misja. Wcześnie związany ze stacją TTV prowadził program Usterka, gdzie tropił nieuczciwych fachowców, później zaś prowadził autorski Odlotowy ogród.

Polowanie na ogród - odcinki

Ekipa musi zakończyć projekt w ciągu trzech dni, korzystając za każdym razem z budżetu w wysokości dziesięciu tysięcy złotych. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, czasami po rozpoczęciu prac na Dominika i fachowców z Polowania na ogród czekają niemałe niespodzianki. Specjaliści lubią jednak wyzwania i nigdy się nie poddają. Uśmiech na twarzach, łzy wzruszenia i ogromna wdzięczność bohaterów odcinka rekompensują im wszystkie trudy.

Polowanie na ogród - gdzie obejrzeć

Program Polowanie na ogród zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4zf3cz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4zf3cz