Trwa ładowanie...

Petunia – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Czasami nic nie idzie tak, jak powinno. Życie stawia przed nami wyzwania, które wydają się być ponad nasze siły. Często jednak, pomimo tego jak źle wygląda sytuacja, mamy nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Film Petunia to opowiedziana na kilku płaszczyznach historia, z którą w jakimś stopniu zidentyfikować się może każdy z nas.

PetuniaPetuniaŹródło: YouTube
d3dy3r3
d3dy3r3

Petunia – co to za film?

Film Petunia stawia przed widzem wiele pytań na temat sensu życia. Pokazuje, jak ważne jest to, aby dotrzeć do swojej prawdy i że czasem nawet najbardziej pokręcone związki mogą mieć rację bytu, jeżeli tylko partnerzy dadzą sobie szansę. Opowiada o sile miłości i o tym, jak niewiele czasem potrzeba, żeby zabić bezgraniczne uczucie, a w małżeństwie z długim stażem wzniecić ponownie ogień namiętności. Film porusza temat zdrady i kłamstwa. Opowiada o cienkiej granicy między przyjaźnią a miłością i uczy, jak ważne w każdym związku jest zaufanie. A wszystko to jest okraszone porcją dobrego sytuacyjnego humoru.

Petunia – twórcy

Reżyserem filmu jest Ash Christian – reżyser, producent, scenarzysta i drugoplanowy aktor, którego najczęściej możemy zobaczyć w produkcjach komediowych.

Scenariusz, wraz z Ashem Christianem, stworzyła Theresa Bennet.

Producentami filmu są Ash Christian, Thora Birch, Jack Birch, Theresa Bennet, Ron Gell, Jordan Yale Levine, Jimmy Heck, Branca Ferrazo, John Delaney, Roger Dowd, Melissa Doyle i Scott Levenson.

d3dy3r3

Za zdjęcia odpowiedzialny jest Austin F. Schmidt. 

Petunia – fabuła

Petunia to komediodramat opowiadający o emocjonalno-seksualnym życiu rodziny Petunia. Kiedy Jeden z braci Petunia bierze ślub, w życiu całej rodziny zaczynają ujawniać się dawno skrywane sekrety. Na weselu brata Charlie poznaje kuzyna bratowej – George'a. Od tej pory życie Charliego zmienia się powoli w serie groteskowych i balansujących na granicy dobrego smaku wydarzeń. Małżeństwo Michaela i Vivian okazuje się być mniej szczęśliwe, niż oczekiwalibyśmy tego od nowożeńców. Z kolei małżeństwo jego matki i ojca stoi na skraju rozpadu i w pewnym momencie wszystkie małe tragedie członków rodziny Petunia spadają na barki Charliego. Podczas gdy nasz bohater dąży do szeroko rozumianej normalności, całe jego otoczenie żyje w kompletnym zaprzeczeniu rzeczywistości oraz swojego jestestwa. Kłamią, kombinują i zdradzają się nawzajem. Jednak podczas trwania filmu bohaterowie dążą usilnie do rozwiązania swoich problemów, a my towarzyszymy im w podróży do odkrycia siebie, swojego ciała i ducha.

Petunia – bohaterowie

Głównym bohaterem filmu jest Charlie Petunia – homoseksualista żyjący w celibacie, który ma częste ataki paniki. Jego najstarszy brat, Michael, nowożeniec żyjący w wyidealizowanym świecie oraz młodszy od niego Adrian, seksoholik i malarz, co rusz wpędzają go w sam środek swoich nieuporządkowanych spraw. Matka Charliego – Felicia, nie może z kolei za nic w świecie dogadać się ze swoim mężem, Percym, który wydaje się być całkowicie niezainteresowanym wszystkim, co się dookoła niego dzieje. Vivian, żona Michaela nie była przygotowana na to, co niesie ze sobą małżeństwo i nie potrafi odnaleźć się w nowej roli. Jest także George – kuzyn Vivian i nowo poznany przyjaciel Charliego, który, jak się okazuje, jest też jego sąsiadem. Kiedy zaczyna ich łączyć coś więcej, Charlie odkrywa, że on też nie był z nim do końca szczery.

Petunia – obsada

  • Tobias Segal – Charlie Petunia,
  • Michael Urie – George McDougal,
  • Brittany Snow – Robin McDougal,
  • Eddie Kaye Thomas – Michael Petunia,
  • Thora Birch – Vivian Petunia,
  • Jimmy Heck – Adrian Petunia,
  • Christine Lahti – Felicia Petunia,
  • David Rasche – Percy Petunia.
d3dy3r3

W pozostałych rolach: 

Branca Ferrazo, Kathy Searle, Lion Shirdan, Meredith Holzman, Shad Gaspard, Cosondra Sjostrom, Bolt Birch, Sydnie Dawson, Coleman Lannum, Tabian Hom.

Petunia – polski dubbing

Wersję polską na zlecenie Stopklatka TV wykonało Studio Kino Polska. Tekst napisał Adam Zambrzycki. Głosu użyczył Radosław Popłonikowski.

Petunia – gdzie obejrzeć?

Zawsze, gdy film Petunia jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo, online, na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3dy3r3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dy3r3