Trwa ładowanie...

Pełnosprawni - online w TV - prowadząca, odcinki, gdzie oglądać

Niepełnosprawność to zjawisko, które dotyka nas na co dzień. Jednak nie zawsze oznacza całkowite oddanie się krzywdzie, która może spotkać każdą osobę. Program Pełnosprawni udowadnia, że każdy może przekuć swoje słabości w naprawdę duży sukces.

PełnosprawniPełnosprawniŹródło: WP Pilot
dwcpead
dwcpead

Pełnosprawni - co to za program?

Pełnosprawni to program poświęcony ludziom niepełnosprawnym, którzy uprawiają sport mimo przeciwności losu. Pokazuje on, że można odnosić sukcesy, nawet jeśli postronnym wydaje się, że dana aktywność nie jest dla nas. Na ekranie toczy się walka z największymi słabościami, a pełnosprawni mogą zobaczyć, że silna wola i samozaparcie pozwalają spełniać marzenia. W programie pokazywani są niepełnosprawni sportowcy znani w całej Polsce, jak i poza jej granicami, którzy wielokrotnie triumfowali w swoich dziedzinach. Prezentowany jest przebieg kariery oraz sprzęty, dzięki którym ułatwiają sobie funkcjonowanie w środowisku sportowym. Program Pełnosprawni świetnie przedstawia sytuację niepełnosprawnych sportowców i udowadnia, że diagnoza nie jest wyrokiem. Bohaterów łączy ich jedno – niesamowita chęć pełnego życia i odwaga, aby prowadzić je w taki sposób, w jaki chcą. W programie można usłyszeć wiele ciekawych wywiadów, dzięki którym dowiadujemy się, jak żyją sportowcy z niepełnosprawnościami.

Pełnosprawni - prowadząca

Program Pełnosprawni prowadzi Paulina Malinowska-Kowalczyk, która od lat jest dziennikarką zajmującą się sportem osób z niepełnosprawnościami.

Pełnosprawni - odcinki

Odcinki trwają około 20 minut. Magazyn Pełnosprawni możemy oglądać od 2013 roku. Jest on wznowieniem programu o tym samym tytule, który był emitowany w latach 2006-2009. Impulsem, który sprawił, że Pełnosprawni wrócili na małe ekrany, były sukcesy polskiej kadry na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie w 2012. Zauważono wtedy, że niepełnosprawnym sportowcom wciąż poświęca się zbyt mało uwagi.

Pełnosprawni - gdzie oglądać?

Magazyn emitowany jest na antenie TVP1 oraz TVP Sport. Program Pełnosprawni online możemy oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dwcpead
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwcpead