Trwa ładowanie...

Patrol Drogówki - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Jazda na drodze wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Cały czas słyszy się o wypadkach, w których ginie wiele osób. Są to ogromne tragedie, a spora ich część wynika z brawury kierowców. Telewizyjne programy, które mają na celu pokazywanie pracy policji drogowej, czyli tzw. drogówki odsłaniają jej kulisy. Pokazują prawdziwe problemy, absurdalne wykroczenia oraz tłumaczenia kierowców. Właśnie tego typu programem jest Patrol Drogówki, o którym dowiecie się więcej z naszego tekstu.

Zdjęcie poglądoweZdjęcie poglądoweŹródło: Shutterstock, fot: Copyright (c) 2018 Antonio Guillem/Shutterstock. No use without permission.
d3j21go
d3j21go

Patrol Drogówki - co to za program?

Program jakim jest "Patrol Drogówki" opowiada o losach polskiej policji, która czuwa nad bezpieczeństwem na naszych drogach. Ma on na celu funkcję informacyjną, aby przekazać widzowi jak wygląda sytuacja na drogach oraz edukacyjną, aby cały czas mieć w głowie to, że kierowcy na drodze powinni kierować się rozsądkiem. Niestety, program pokazuje przypadki znacznego łamania prawa, gdzie kierowcy przekraczają przepisy nie dbając przy tym o spokój na drodze. "Patrol Drogówki" przedstawia również reakcje kierowców związane ze złamaniem kodeksu drogowego, a niektóre z nich są bardzo komiczne, co wzbudza nawet śmiech policjantów.

Patrol Drogówki - prowadzący

"Patrol Drogówki" nie ma prowadzącego, ale ma on swoją konstrukcję. Głównymi bohaterami są sami policjanci prowadzący działania na szczecińskich ulicach oraz główni prowodyrzy. Podobne programy przyzwyczaiły nas do tego, że towarzyszy im lektor prowadzący narrację danego odcinka. Tutaj sprawa wygląda inaczej i cały opis sytuacji ze szczegółami jest przedstawiany przez policjanta uczestniczącego w danej akcji. Owszem, nie jest to profesjonalny lektor, który umie rozbudzić emocje, natomiast widz ma świadomość, że przebieg akcji policyjnej jest przedstawiany przez osobę kompetentną.

Patrol Drogówki - gdzie można obejrzeć?

Kulisy pracy policji w ramach programu "Patrol Drogówki" można oglądać w Filmax. Odcinki trwają około 25 minut i w tym czasie widz zapoznaje się z przebiegiem kilku akcji patrolów na szczecińskich ulicach.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3j21go
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j21go