Trwa ładowanie...

Patolog – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Patolog to jeden z popularnych współczesnych seriali obyczajowych, który zdążył już zjednać sobie pokaźne grono sympatyków. Intrygująca fabuła, wyraziści bohaterowie oraz liczne zwroty akcji to jego największe zalety.

PatologPatologŹródło: WP Pilot
d1unbbf
d1unbbf

Patolog to australijski serial obyczajowy, który na antenie zadebiutował 9 marca 2018 roku i od tego czasu jest regularnie emitowany. To historia Daniela Harrowa – mężczyzny, który jest przedstawicielem służb medycznych i realizuje się w zawodzie patologa sądowego. Wyróżnia go nie tylko jasny umysł, spryt i intuicja, ale i zdolność do dostrzegania tego, co umyka innym. Dzięki temu może realizować swoją misję, którą jest odkrywanie prawdy na temat tego, w jakich okolicznościach zginęły ofiary, które znajduje na swoim stole sekcyjnym.

Patolog – twórcy

Produkcją serialu zajmują się dwie firmy: Hoodlum Entertainment oraz ABC Studios International. Za sukcesem tego projektu stoją scenarzyści Stephen M. Irwin (znany też jako pisarz), Leigh McGrath, a także producenci: Nathan Mayfield i Tracey Robertson. Dystrybucją zajmuje się Disney Media Distribution.

Patolog – odcinki

Serial posiada dwa sezony. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon składa się z dziesięciu odcinków. Co więcej, stacja ABC oficjalnie potwierdziła, że został zamówiony także trzeci sezon serialu, który wkrótce zostanie zrealizowany. Każdy z odcinków posiada zbliżoną długość. Wynosi ona około 60 minut. Poszczególne odcinki zostały tak skonstruowane, by nieustannie utrzymywać wysoki poziom napięcia i zachęcać tym samym odbiorców do kontynuacji przygody z przedstawioną historią.

Patolog – fabuła

Serial przedstawia kulisy pracy wyjątkowego patologa sądowego. Doktor Daniel Harrow z ogromnym zaangażowaniem tropi morderców i przejawia niespotykaną wręcz empatię w stosunku do zmarłych. Nie boi się korzystać z kontrowersyjnych metod, a łamanie prawa nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Harrow nie cofnie się przed niczym, by zapewnić ofiarom sprawiedliwość. Każdy z odcinków koncentruje się na nowej sprawie i na nowym morderstwie. Na dodatek patolog musi dbać o to, by mroczny sekret z jego przeszłości nie wyszedł na jaw.

d1unbbf

Patolog – bohaterowie

Główny bohater to patolog sądowy, doktor Daniel Harrow. W odnajdywaniu prawdy na temat zbrodni pomaga mu sierżant Soroya Dass, przedstawicielka policji, a także obiekt jego westchnień. Dużą rolę w przedstawionej historii odgrywa asystent patologa, Simon Van Reyk oraz Fern Harrow i Stephanie Tolson – córka i była żona patologa.

Patolog – obsada

Do obsady należą przede wszystkim:

  • Ioan Gruffudd, który wciela się w rolę Daniela Harrowa,
  • Mirrah Foulkes grająca sierżant Soroyę Dass,
  • Remy Hii w roli asystenta patologa.

Na ekranie pojawia się również Anna Lise Phillips jako była żona Harrowa, Stephanie Tolson i Ella Newton grająca rolę jego córki, Fern Harrow. 

d1unbbf

Patolog – gdzie obejrzeć

W Polsce serial jest emitowany przez stację AXN. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1unbbf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1unbbf