Trwa ładowanie...

Panorama - program online w TV, gdzie obejrzeć

Panorama jest programem informacyjnym, który z niezwykłą starannością i kulturą języka polskiego przekazuje najważniejsze wiadomości z kraju i świata. Profesjonalnie przygotowane wypowiedzi prezenterów opatrzone są wymownymi cytatami i trafnymi podsumowaniami.

Panorama - program online w TV, gdzie obejrzeć
dahcwu9
dahcwu9

30 marca 1987 roku zaprezentowano pierwsze wydanie programu informacyjnego Panorama Dnia, który 2 września 1991 roku został zastąpiony serwisem Panorama, emitowanym w TVP2. Główne wydanie Panoramy, trwające około 25 minut śledzić można codziennie o godz. 18.00 na antenie TVP2. Krótsza wersja Panoramy emitowana jest codziennie o godz. 10.45, a w porannym programie śniadaniowym TVP2, Pytanie na śniadanie można śledzić Flesz Wydarzeń, przygotowany przez zespół Panoramy.

Od pierwszej emisji programu, w czołówce Panoramy pojawia się wzór graficzny kuli ziemskiej, stanowiący wymowną analogię do zakresu informacji, będących rzetelnie przekazywanymi przez prezenterów. Panorama jest programem, cieszącym się niesłabnącą popularnością Jej czołówka oraz studio kilkukrotnie przechodziły metamorfozę, wpisując się w nowoczesne tendencje.

Wśród reporterów Panoramy znajdziemy nazwiska, słynące z rzetelnej pracy dziennikarskiej, które trwale odcisnęły ślad w historii Panoramy oraz wielu innych programów. Andrzej Turski był najstarszym, polskim prezenterem, wielokrotnie nagradzanym za swoją pracę (uhonorowany został Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, laureat Telekamery i Wiktora - kilkukrotnie), Joanna Racewicz, Hanna Lis, Anna Popek, Iwona Kutyna, Dorota Warakomska, Marcin Zimoch, czy też Krzysztof Ziemiec.

Aktualni prezenterzy Panoramy to, nagrodzony w 2019 roku nagrodą Telekamery dla najlepszego prezentera informacyjnego Tomasz Wolny, Karol Gnat, Adam Krzykowski, Joanna Bukowska-Kasprzak oraz Marta Kielczyk. Panorama cieszy się dużym zaufaniem społecznym, tworzonym na podstawie rzetelnej, przyjaznej w odbiorze relacji. Prezenterzy dbają o nawiązanie i utrzymanie relacji z widzem, natomiast przystępny ton wypowiedzi pozwala dopasować przekaz do wymagań każdego widza. Najwyższa jakość odbioru Panoramy w formacie 16:9 emitowana jest od lutego 2011 roku, natomiast w 2017 roku rozpoczęło się równoległe transmitowanie głównego wydania równolegle w TVP Info (od 2017 roku).

dahcwu9

Mimo iż czołówka oraz oprawa dźwiękowa ulegają zmianom, jakość serwisu informacyjnego nie ulega obniżeniu. Panorama jest rzetelnym źródłem informacji, teraz również do zobaczenia w telefonie, dzięki naszej aplikacji.

Program informacyjny Panorama można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dahcwu9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dahcwu9