Trwa ładowanie...

Ostatni janczar - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Ostatni janczar to serial historyczny, jego akcja toczy się na przełomie XIX i XX wieku. Opowiada o losach młodej dziewczyny porwanej przez syna tureckiego władcy. Serial zawiera elementy melodramatu oraz kryminału, a całość produkcji ubarwiona jest sceneriami stylizowanymi na lata rozgrywania się wydarzeń i pochodzącymi z epoki kostiumami.

Ostatni janczarOstatni janczarŹródło: YouTube
d25pp82
d25pp82

Ostatni janczar - twórcy serialu

Za reżyserię serialu Ostatni janczar odpowiadają Alexandr Mochov i Valerij Ibragimov. Autorką scenariusza do wszystkich epizodów jest Natalija Kozlovskaja, natomiast muzykę do serialu skomponowali Jevgenij Zajcev i Vladimir Mateckij.

Ostatni janczar – odcinki

Ostatni janczar to rosyjsko-ukraiński serial dramatyczny z elementami kryminału. Produkcja liczy jeden sezon, w skład którego wchodzi 255 odcinków trwających po około 45 minut każdy. Międzynarodowa premiera serialu Ostatni janczar miała miejsce 12 stycznia w 2015 roku.

Ostatni janczar - fabuła serialu

Osią serialu Ostatni janczar są losy Marysi, młodej dziewczyny narodowości kozackiej, która swoją odwagą przewyższa niejednego żołnierza. Gulkhan, syn sułtana, zakochuje się w kobiecie od pierwszego wejrzenia. Młody arystokrata decyduje się na wcielenie Marysi do swojego haremu kobiet. Na szczęście dziewczyna otrzymuje pomoc ze strony najbliższego otoczenia władcy, dzięki czemu zyskuje szanse na przetrwanie w osmańskim pałacu.

Ostatni janczar - bohaterowie

Najważniejszymi postaciami w serialu są: Marysia, Altan, Gulkhan, Jermołaj, Mustafa oraz Zulejka.

d25pp82

Ostatni janczar - obsada

W główne role w serialu wcielają się:

  • Aleksandr Suworow,
  • Zoriana Marczenko,
  • Taras Cymbaluk,
  • Tieona Dolnikowa,
  • Armien Dżygarchanian,
  • Jurij Bielajew,
  • Igor Pietrienko
  • Artem Aleksiejew.

Ostatni janczar - zdobyte nagrody

Ostatni janczar był nominowany do prestiżowej rosyjskiej TEFI w kategorii Najlepszy serial telewizyjny w 2015 roku.

Ostatni janczar - gdzie oglądać?

Serial Ostatni janczar zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d25pp82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25pp82