Trwa ładowanie...

Opowiem ci o zbrodni – stop przemocy wobec kobiet! Finałowy odcinek serii już w piątek o 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat w WP Pilocie

W finałowym odcinku serii Opowiem Ci o zbrodni, po raz kolejny na ekrany telewizorów, komputerów, czy smartfonów, jednak debiutując w tej serii, zawita jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, by opowiedzieć o wstrząsającej zbrodni. Jej wydźwięk ma szczególne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że premiera odcinka ma miejsce w Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet. Premierę każdego z odcinków możesz oglądać na żywo w WP Pilot.

Opowiem ci o zbrodni, finałowy odcinek seriiOpowiem ci o zbrodni, finałowy odcinek serii
d3roz7x
d3roz7x

Opowiem ci o zbrodni – o czym jest ten program?

W programie najpopularniejsi polscy autorzy powieści kryminalnych opowiadają historie zbrodni, które wydarzyły się naprawdę. Bazują przy tym na aktach sądowych, relacjach naocznych świadków oraz opiniach ekspertów z zakresu kryminalistyki czy psychologii. Każdy z narratorów cechuje się własnym i niepowtarzalnym stylem opowieści, co sprawia, że odcinki serii Opowiem ci o zbrodni mają unikalny charakter. Każdy również opowiada historię odrębnej zbrodni, także jeśli nie obejrzałeś do tej pory żadnego odcinka, nie przejmuj się!

Co zobaczymy w najbliższym odcinku?

W tym tygodniu czeka nas wyjątkowa premiera. Z jednej strony to będzie już ostatni, finałowy odcinek czwartej serii cyklu Opowiem ci o zbrodni. Z drugiej, jego tematyka porusza szalenie istotne społecznie zagadnienie – kwestię przemocy względem kobiet. Mocy temu przekazowi nadaje fakt, że emisja odcinka ma miejsce raptem dzień po Międzynarodowym Dniu Eliminacji Przemocy wobec Kobiet.

Nie jest przypadkiem to, że w rolę narratorki tego odcinka wcieli się nie kto inny, jak Katarzyna Grochola – jedna z najpopularniejszych i najpoczytniejszych współczesnych polskich pisarek, autorka takich tytułów jak m.in.: Nigdy w życiu!, Zranić marionetkę, czy Makatka (wraz z córką). Ambasadorka kampanii "Stop przemocy wobec kobiet", doświadczyła jej także w życiu prywatnym, ze strony byłego męża, o czym opowiedziała publicznie w 2020 roku. Dzięki temu odważnemu wyznaniu, uwaga opinii publicznej została ponownie skierowana w stronę walki z tym niesłabnącym zjawiskiem.

Olga Bołądź w najnowszym odcinku Opowiem ci o zbrodni
Olga Bołądź w najnowszym odcinku Opowiem ci o zbrodni

W najbliższym odcinku, przytoczona zostanie historia Anny, ofiary przemocy domowej, której oprawcą był mąż, najbliższa osoba. Przemoc ta przybierała różne formy i ciągnęła się przez niemal 20 lat, zostawiając głęboki ślad nie tylko na kondycji fizycznej kobiety, ale przede wszystkim na dobrostanie psychicznym. Kolejna agresja ze strony męża to było już za wiele dla Anny. Gromadzony przez nią przed dekady żal i gniew oraz chęć przerwania ataków i życia w ciągłym strachu sprawiły, że kobieta wybuchła - raniła swojego męża kuchennym nożem prosto w serce. Rana okazała się śmiertelna. W rolę Anny wcieliła się znakomita polska aktorka – Olga Bołądź.

d3roz7x

Premiera finałowego odcinka 4 serii Opowiem ci o zbrodni, już w najbliższy piątek, 26 listopada o 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat, do obejrzenia w WP Pilot.

Katarzyna Grochola zaprasza na najnowszy odcinek Opowiem ci o Zbrodni do WP Pilot

Katarzyna Grochola udzieliła obszernego wywiadu redakcji WP Kobieta, w którym opowiada o jej osobistych doświadczeniach z przemocą w domu. Możesz go przeczytać tutaj.

Jak oglądać Opowiem ci o zbrodni w WP Pilot?

Chcesz oglądać Opowiem ci o zbrodni za pośrednictwem platformy WP Pilot? To proste! Wejdź na stronę WP Pilot i załóż darmowe konto. Następnie wybierz jeden z dostępnych pakietów. Kanał Crime+Invertigation Polsat znajdziesz już w pakiecie Podstawowym za jedyne 29.99 zł miesięcznie!

d3roz7x

W WP Pilocie dostępne są bezpieczne i szybkie metody płatności – blikiem, kartą, PayU lub przelewem tradycyjnym. Możesz wybrać zakup jednorazowy lub subskrypcję, która będzie odnawiać się automatycznie. Będziesz mógł z niej później zrezygnować w dowolnym momencie, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Oglądaj WP Pilot gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dostęp do serwisu możliwy jest z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Nie tylko na terenie Polski, ale również w całek Unii Europejskiej, Norwegii i Islandii (podczas czasowego przebywania za granicą). W celu korzystania z serwisu WP Pilot za granicą, konieczne jest dokonanie bezpłatnej weryfikacji stałego pobytu w Polsce.

Oglądaj ulubione programy telewizyjne, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz – bez umów i dekoderów. Na telewizorach i urządzeniach mobilnych.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3roz7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3roz7x