Trwa ładowanie...

Opowiem ci o zbrodni – co przydarzyło się 20-letniej Zycie w czasie spaceru? Najnowszy odcinek już w piątek o 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat w WP Pilocie

Mistrzowie polskiego kryminału po raz kolejny powracają na ekrany telewizorów, by opowiedzieć o prawdziwych zbrodniach, które wstrząsnęły polską opinią publiczną.

Najnowszy odcinek Opowiem ci o zbrodni w piątek o 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat w WP PilocieNajnowszy odcinek Opowiem ci o zbrodni w piątek o 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat w WP Pilocie

Opowiem ci o zbrodni – o czym jest ten program?

W programie najpopularniejsi polscy autorzy powieści kryminalnych opowiadają historie zbrodni, które wydarzyły się naprawdę. Bazują przy tym na aktach sądowych, relacjach naocznych świadków oraz opiniach ekspertów z zakresu kryminalistyki czy psychologii. Każdy z narratorów cechuje się własnym i niepowtarzalnym stylem opowieści, co sprawia, że odcinki serii Opowiem ci o zbrodni mają unikalny charakter. Każdy również opowiada historię odrębnej zbrodni, także jeśli nie obejrzałeś do tej pory żadnego odcinka, nie przejmuj się!


Co zobaczymy w najbliższym odcinku?

Już dziś wieczorem (piątek 5 listopada) o godzinie 22:00 w najnowszym odcinku Opowiem ci o zbrodni na kanale Crime+Investigation Polsat rolę narratora pełnić będzie Joanna Opiat-Bojarska – autorka m.in. powieści z serii Kryształowi. Wprowadzi nas w historię 20-letniej Zyty Michalskiej, która niemal trzydzieści lat temu udała się na wielkanocny spacer, z którego nie wróciła już do domu. Jej ciało zostało odnalezione raptem 800m od posesji. W latach ’90 zostało przeprowadzone śledztwo, jednak nie udało się wtedy wykryć sprawcy. Sprawa została ponownie otwarta przez poznańskie Archiwum X w 2019 roku. Tym razem udało się ustalić, co spotkało 20-latkę.


WP PILOT. Opowiem Ci o Zbrodni.

Jak oglądać Opowiem ci o zbrodni w WP Pilot?

Chcesz oglądać Opowiem ci o zbrodni za pośrednictwem platformy WP Pilot? To proste!

Wejdź na stronę WP Pilot i załóż darmowe konto. Następnie wybierz jeden z dostępnych pakietów. Kanał Crime+Invertigation Polsat znajdziesz już w pakiecie Podstawowym za jedyne 29.99 zł miesięcznie!

W WP Pilocie dostępne są bezpieczne i szybkie metody płatności – blikiem, kartą, PayU lub przelewem tradycyjnym. Możesz wybrać zakup jednorazowy lub subskrypcję, która będzie odnawiać się automatycznie. Będziesz mógł z niej później zrezygnować w dowolnym momencie, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Oglądaj WP Pilot gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dostęp do serwisu możliwy jest z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Nie tylko na terenie Polski, ale również w całek Unii Europejskiej, Norwegii i Islandii (podczas czasowego przebywania za granicą). W celu korzystania z serwisu WP Pilot za granicą, konieczne jest dokonanie bezpłatnej weryfikacji stałego pobytu w Polsce.

Oglądaj ulubione programy telewizyjne, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz – bez umów i dekoderów. Na telewizorach i urządzeniach mobilnych. 

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.