Trwa ładowanie...

Ogród bez tajemnic – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

W maju 2013 roku na antenie TVR zadebiutował program Ogród bez tajemnic, dzięki któremu wielu miłośników roślin zaczęło mieć dostęp do idealnego formatu zdobywania wiedzy, bez zbędnej teorii i setek słów do przebrnięcia, z pięknymi widokami zarówno małych tarasów, jak i obszernych ogrodów. Zapewne wiele osób niezainteresowanych tą tematyką natknąwszy się na tę audycję, zmieniło zdanie.

Ogród bez tajemnicOgród bez tajemnicŹródło: WP
d3h0vso
d3h0vso

Ogród bez tajemnic – co to za program

Założeniem programu jest przekazanie odbiorcy wiedzy na temat aranżacji ogrodów, niezależnie od ich metrażu, oraz pielęgnacji roślin zarówno tych ozdobnych, warzywnych, jak i sadowniczych. Prowadząca zdradza wiele tajników uprawy roślin, wspomagając się innowacyjnymi narzędziami.

Program zadebiutował 4 maja 2013 roku na antenie TVR od tego właśnie momentu emitowany był co sobotę w dzień dostępny dla ludzi pracujących, którzy stanowili większość oglądających. Do roku 2017 wyemitowanych zostało aż 60 odcinków trwających średnio 10 minut. 

Ogród bez tajemnic - prowadzący

Prowadzącą jest Elżbieta Smolińska z wykształcenia prawnik i architekt krajobrazu, od jakiegoś czasu również producentka i dziennikarka telewizyjna. Podczas wielu odcinków audycji prowadzącej towarzyszą eksperci z badanej wówczas dziedziny.

Ogród bez tajemnic - odcinki

Jak pielęgnować lilaki? Jak przyciąć forsycję? Jak to jest z tymi zabiegami agrotechnicznymi w warzywniku? Jakie rośliny do oczka wodnego by wyglądało ono zdumiewająco? Są to jedne z wielu tematów, które podejmuje ten program. Niezależnie czy uprawiasz na swoim skrawku ziemi warzywa, czy posiadasz olbrzymi ogród ozdobny, tematów jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Ponadto w niektórych odcinkach można towarzyszyć prowadzącej w zwiedzaniu licznych targów zieleni. 

d3h0vso

Ogród bez tajemnic - gdzie obejrzeć

Wszystkie odcinki dostępne są na stronie internetowej Ogrodu bez tajemnic, na jej odpowiedniku na Facebooku, oraz na platformie takiej jak YouTube, gdzie fani mogą udzielać opinii. Zawsze, gdy program Ogród bez tajemnic jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3h0vso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0vso