Trwa ładowanie...

Nowy dom na święta – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Jeśli lubisz oglądać programy telewizyjne, w których specjaliści z branży architektonicznej i budowlanej zamieniają starsze, nieco zaniedbane już budowle w domy, od których ciężko wręcz oderwać wzrok, to mamy dla Ciebie naprawdę interesujący tytuł. Nowy dom na święta to dokument oparty na zdrowej rywalizacji osób, które mają wyjątkowy pomysł na renowację starego wiktoriańskiego domu w Kanadzie. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Nowy dom na świętaNowy dom na świętaŹródło: WP
d27hule
d27hule

Nowy dom na święta - co to za program?

Założeniem programu jest odrestaurowanie wiktoriańskiego domu, który delikatnie rzecz ujmując - lata świetności ma już za sobą. Akcja odbywa się w Kanadzie, a do przedsięwzięcia zaangażowano najlepszych lokalnych budowlańców, architektów oraz agentów nieruchomości. Mieszanka wiedzy i doświadczenia tych ludzi ma poskutkować efektowną i efektywną renowacją budynku w niedługim czasie. Seria Home to win wystartowała już w 2016 roku, jednak wersja świąteczna została wyprodukowana w roku 2019. Składa się ona z 9 odcinków, a każdy z nich trwa niecałą godzinę. Reżyserem programu jest Kanadyjczyk - Frank Samson.

Nowy dom na święta - prowadzący

W programie można dostrzec wiele twarzy znanych przede wszystkim Kanadyjczykom. Prowadzącymi to reality show są: Sangita Patel, Bryan Baeumler i Scorr Mcgillivray. Są to popularne osobowości telewizyjne i zawodowi prezenterzy pracujący w HGTV. Ponadto na wizji występują znani i cenieni w branży projektanci wnętrz: Sarah Richardson czy Tommy Smythe. Dla polskiego widza te postaci mogą wydawać się anonimowe, jednak oglądając program, nietrudno poczuć bijącą od nich pozytywną energię i zacząć z nimi sympatyzować.

Nowy dom na święta - odcinki

Seria składa się z 9 odcinków, a każdy z nich trwa niecałą godzinę. Każdy epizod opisuje perypetie architektów i budowlańców zmieniających wygląd konkretnej partii domu. W 9. odcinku widzowie mogą zapoznać się już z końcowym efektem prac całej ekipy.

d27hule

Nowy dom na święta - gdzie obejrzeć?

W 2022 roku emisję świątecznej wersji programu rozpoczęła telewizja WP TV. Dokument był emitowany od grudnia tego roku w porannym paśmie stacji. Można go było oglądać w każdą sobotę o godz. 8. Zawsze, gdy program Nowy dom na święta jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d27hule
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27hule