Trwa ładowanie...

Nowe życie – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Nowe życie to kanadyjska produkcja, która zadebiutowała w 2020 roku. W interesujący sposób przedstawia codzienność młodego mężczyzny, który za wszelką cenę pragnie spełniać się jako lekarz. Problemy medyczne przeplatają się z tymi prywatnymi, nie brakuje intrygujących wątków i wyrazistych bohaterów.

Nowe życieNowe życieŹródło: WP
d12mom3
d12mom3

Nowe życie – co to za serial?

Nowe życie to kanadyjski serial medyczny, który przedstawia losy uchodźcy, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na świecie w zupełnie innym zakątku globu. Zmaga się z formalnościami, uprzedzeniami, różnicami kulturowymi, a także z rozmaitymi wypadkami, urazami i problemami natury medycznej. Wraz z pozostałymi rezydentami dzielnie stawia im czoła.

Nowe życie – twórcy

Serial stworzył Joseph Kay. W gronie producentów wykonawczych znaleźli się: Jocelyn Deschenes, Bruno Dube, Tara Woodbury, Randy Lennox, Jeremy Spry oraz Virginia Rankin. Produkcją zajęły się dwie firmy, Bell Media i NBCUniversal International Studios, natomiast dystrybucją – NBCUniversal Television Distribution.

Nowe życie – odcinki

Serial składa się z dwóch kompletnych sezonów, z których każdy posiada trzynaście odcinków o podobnej długości wynoszącej około czterdziestu minut. Obecnie powstaje sezon trzeci, w którym liczba epizodów oraz czas ich trwania prawdopodobnie pozostaną takie same.

Nowe życie – fabuła

Nowe życie to opowieść o losach młodego lekarza, który ucieka ze swojego ojczystego kraju, którym jest Syria i przenosi się do Kanady. Tam pragnie kontynuować karierę i realizować się zawodowo niosąc pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Zatrudnia się w szpitalu i dołącza do zespołu pogotowia ratunkowego, gdzie odbywa praktykę. Od tej pory jego codziennością staje się kontakt z ludźmi, którzy walczą nie tylko o zdrowie, ale i o życie.

d12mom3

Nowe życie – bohaterowie

Bohaterem głównym jest doktor Bashir Hamed, syryjski uchodźca, który rozpoczyna nowe życie w Kanadzie. Tam rozpoczyna pracę w szpitalu York Memorial Hospital, gdzie poznaje pozostałych członków personelu – Magalie Leblanc, June Curtis, Claire Malone, Theo Huntera i wielu innych. Na ekranie pojawiają się zarówno lekarze, jak i pielęgniarki oraz bliscy Bashira.

Nowe życie – obsada

W główną postać wciela się Hanza Haq, a u jego boku pojawia się także grupa aktorów odgrywających zespół lekarzy. Należą do nich: Laurence Leboeuf, Ayisha Issa, Gord Rand, John Hannah, Jim Watson oraz Sugith Varughese.

Nowe życie – gdzie oglądać?

W Polsce serial jest emitowany na kanale AXN w niedziele o 9:55 i 10:25, wtorki o 21:00, czwartki o 00:55 i w środy o 22:00. Zawsze, gdy serial Nowe życie jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d12mom3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12mom3