Trwa ładowanie...

Nowa Maja w ogrodzie - oglądaj online w TV - prowadząca, odcinki, gdzie obejrzeć

W programie Nowa Maja w ogrodzie widzowie mogą podziwiać piękne i niecodzienne ogrody osób, które wyraziły chęć pokazania swoich dzieł przed kamerą.

Nowa Maja w ogrodzieNowa Maja w ogrodzieŹródło: WP Pilot
d2e9vt5
d2e9vt5

Nowa Maja w ogrodzie – co to za program?

Program dostarcza wielu praktycznych wskazów i inspiracji na to, jak prowadzić, pielęgnować i upiększać swój ogród. Prowadząca zwraca szczególną uwagę na rośliny występujące w pokazywanych ogrodach. W każdym odcinku pojawia się gość specjalny, z którym Maja prowadzi rozmowę. Serial jest idealny zarówno dla doświadczonych ogrodników, jak i dla osób, które dopiero poznają tajniki pielęgnacji i uprawy. Nowa Maja w ogrodzie adresowana jest do osób posiadających małe przydomowe ogródki, jak i do ludzi mających większe posiadłości.

Nowa Maja w ogrodzie – prowadząca

Maja Popielarska jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek. Zawsze, gdy pojawia się w naszych telewizorach, jest uśmiechnięta i pogodna. Sławę zyskała dzięki programowi Maja w ogrodzie. Już od ponad 15 lat dzieli się inspiracjami na to, jak pięknie urządzić swój ogród.

Nowa Maja w ogrodzie – odcinki

Pierwszy odcinek został wyemitowany w 10 września 2004 roku w stacji TVN Meteo. Łącznie wyemitowano ponad 700 odcinków.

Nowa Maja w ogrodzie – gdzie obejrzeć?

Nowe epizody Nowej Mai w ogrodzie można obejrzeć w TVN i HGTV. Zawsze, gdy program Nowa Maja w ogrodzie jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2e9vt5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e9vt5