Trwa ładowanie...

Nocny patrol – oglądaj online w TV – obsada, fabuła, gdzie obejrzeć

Nocny patrol ukazuje pracę funkcjonariuszy w szczęściu dzielnicach Stanów Zjednoczonych. Strażnicy prawa pilnują porządku rozprawiając się z gangsterami.

Nocny patrolNocny patrolŹródło: WP Pilot
d2c5tls
d2c5tls

Nocny patrol - co to za program?

Widzowie mają szansę zobaczyć, jak wygląda praca amerykańskich stróżów prawa od kuchni. Funkcjonariusze narażają swoje życie i zdrowie, nierzadko pracując w godzinach nocnych, gdy następuje eskalacja wskaźnika przestępczości. USA to jeden z krajów, w którym stopa przestępczości jest stosunkowo wysoka.

Nocny patrol - odcinki

W ostatnim kwartale 2021 emitowany jest szósty sezon serialu. Program stale zyskuje na popularności.  

Nocny patrol - gdzie obejrzeć?

Serial emitowany jest codzienne na kanałach CI Polsat w godzinach 6:00 - 6:30 oraz 22:00. Crime and Investigion Polsat to najnowszy kanał serialowy omawiający sprawy kryminalne, które mają miejsce zarówno w naszym kraju, jak również za granicą. Zawsze, gdy serial Nocny patrol jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2c5tls
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c5tls