Trwa ładowanie...

Nocna zmiana - oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Nocna zmiana to amerykański serial telewizyjny przyjmujący formę dramatu medycznego, opowiadający historię lekarzy pracujących na ostrym dyżurze w szpitalu z San Antonio. Wyprodukowany został przez stację NBC, a na antenach zadebiutował w maju 2014 roku. Ostatni odcinek serii wyświetlony został w sierpniu 2017 roku.

Zd j ę c i e   i l u s t r a c y j n e Zd j ę c i e i l u s t r a c y j n e Źródło: Shutterstock
d392rb8
d392rb8

Nocna zmiana - twórcy

Serial stworzony został przez Gabe'a Sachsa oraz Jeffa Judaha, związanymi wcześniej z takimi produkcjami telewizyjnymi jak 90210, Ja się zastrzelę, czy talk-show prowadzony przez Davida Lettermana czy Jaya Leno. Za reżyserią epizodów stoją takie nazwiska jak Timothy Busfield, Eriq La Salle czy David Boyd.

Nocna zmiana - odcinki

Seria podzielona jest na cztery sezony i 45 odcinków. W 2017 roku zakończyła się jego produkcja, a stacja NBA ogłosiła anulowanie serii. 

Nocna zmiana - fabuła

Fabuła skupia się na pracownikach szpitala znajdującego się w San Antonio, w tym ludziach powiązanych wcześniej z amerykańskim wojskiem. Oprócz pracy na oddziale szpitalnym i zmaganiem się ze sprawami natury medycznej, walczą oni z własnymi problemami, w tym m.in. brutalną przeszłością, śmiercią bliskich na polu walki i związanym z tym zespołem stresu pourazowego, czy w końcu ze skrywaniem swojej orientacji seksualnej. 

Nocna zmiana - bohaterowie

W skład głównych postaci Nocnej zmiany wchodzą:

  • Dr TC Callahan - były lekarz wojskowy, będący świadkiem śmierci swojego brata,
  • Dr Jordan Alexander - w przeszłości związana była z TC Callahanem; pełni rolę szefowej nocnego dyżuru,
  • Dr Andrew Alister - znajdujący się w rezerwach medyk wojskowy, stara się ukryć przed innymi swoją orientację - jest homoseksualny,
  • Dr Paul Cummings - jest stażystą w szpitalu z San Antonio, na co dzień musi zmagać się ze sławą swojego ojca.
d392rb8

Nocna zmiana - obsada

Główną obsadę Nocnej zmiany stanowią:

  • Eoin Macken (Przygody Merlina, Las samobójców),
  • Jill Flint (Siostra Jackie, Żona Idealna),
  • Brendan Fehr (Oszukać przeznaczenie),
  • Robert Bailey Jr. (Zdarzenie),
  • James Roch (Shadow Love).

Nocna zmiana - nagrody

Doceniona została jednak ścieżka dźwiękowa serialu, a kompozytorem - Fred Coury otrzymał dwie nagrody ASCAP. Serial otrzymał również nominacje nadawane przez Fundację Młodych Artystów - zaszczyt ten spotkał młodego aktora Jake'a Elliotta. 

Nocna zmiana - gdzie oglądać?

Serial Nocna zmiana zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d392rb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d392rb8