Trwa ładowanie...

Noc Magii – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Bezsenność to problem, z którym boryka się wiele osób. Obracanie się z boku na bok, natłok myśli i kolejne próby zaśnięcia zakończone niepowodzeniem. Nierzadko, po pewnym czasie walki z samym sobą, następuje moment poddania się i wstania z łóżka. Bywa, że następnym krokiem jest włączenie telewizora, gdzie możemy natknąć się na powtórki starych seriali, nieaktywne w nocy kanały, telezakupy lub programy ezoteryczne, których doskonałym przykładem jest "Noc Magii".

Zdjęcie ilustracyjneZdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d3vtxmi
d3vtxmi

Noc Magii - co to za program?

Jest to program transmitowany na żywo, prowadzony przez wróżbitów i wróżki. Każdy widz może połączyć się z prowadzącym poprzez rozmowę telefoniczną bądź SMS i zapytać o finanse lub czy miłość życia w końcu zwróci na niego uwagę. Ponadto widz ma możliwość poproszenia o duchową ochronę – wówczas wróżka zabezpiecza jego byt używając tytułowej magii. Program emitowany jest każdej nocy w okolicach godziny 2:00. Do końca 2021 roku zostało wyprodukowanych już ponad 800 odcinków. Każdy z nich trwał około 1,5 godziny.

Noc Magii - prowadzący

Program posiada kilku prowadzących, a każdy z nich jest szanowanym w środowisku wróżbitą lub wróżką. Najpopularniejszy z nich to Maciej Skrzątek, którego specjalnością jest tarot, numerologia i astrologia. Trafność jego przewidywań i ogromna szczerość zaskarbiły sobie sympatię wielu widzów i internautów. Wyróżnić należałoby także Wróżkę Akimę, która posiada imponujące 25 lat doświadczenia w zawodzie, a już od 15 lat można ją oglądać na antenach różnych stacji telewizyjnych. Jej specjalnością są karty runiczne, tarot oraz karty anielskie. Akima dodatkowo zajmuje się jasnowidzeniem i energoterapią duszy oraz ciała. Interesującym doradcą duchowym jest także Mila, ekspertka od kart Lenormand, która oferuje oczyszczenie czakr, zdjęcie klątw i rytuały mające przynieść szczęście w miłości lub finansach. Noc Magii jest prowadzona także przez kilku innych wróżbitów, których głównym obszarem pracy jest przewidywanie przyszłości z kart tarota.

Noc Magii - odcinki

Każdy odcinek programu trwa mniej więcej 1,5 godziny. Prowadzący świadczą usługi ezoteryczne dla osób, które się dodzwoniły bądź wysłały SMS. Wróżbici głównie skupiają się na przewidywaniu przyszłości, zdejmowaniu klątw czy też przeprowadzeniu rytuałów mających przynieść określone korzyści. Każda z dzwoniących osób ma możliwość stosunkowo swobodnej rozmowy z prowadzącym.

d3vtxmi

Noc Magii - gdzie obejrzeć?

Program można obejrzeć na stacji TVN, planowo każdej nocy w okolicach godziny 2:00. Zawsze, gdy serial Noc Magii jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3vtxmi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vtxmi