Trwa ładowanie...

Niszczycielskie żywioły - online w TV - o czym jest program, gdzie obejrzeć

Zjawiska pogodowe potrafią być niesamowite i przerażające zarazem. Program Niszczycielskie żywioły przedstawia relacje z samego środka nieokiełznanych żywiołów. Natura potrafi być nieprzewidywalna, a program Niszczycielskie żywioły dostarcza na to dowodów.

Niszczycielskie żywiołyNiszczycielskie żywiołyŹródło: WP Pilot
d2058aj
d2058aj

Niszczycielskie żywioły to serial dokumentalny amerykańskiej produkcji, jego oryginalny tytuł to Weather Gone Viral. W oryginalnej wersji językowej narratorem jest Mocean Melvin.

Niszczycielskie żywioły - o czym jest program

Serial przedstawia niezwykłe zjawiska pogodowe zarejestrowane na kamerach. Nagrania - dostarczane przez przypadkowe osoby, które są świadkami niecodziennych sytuacji - pochodzą z całego świata i pokazują siłę żywiołów oraz zmagania z nimi. Oprócz tego, w programie wypowiadają się także eksperci: meteorolodzy, naukowcy i reporterzy. Wielu z nich często świadomie udaje się na spotkanie z nieokiełznanym żywiołem, np. z tornadami czy wielkimi burzami. Poruszane historie mają także charakter edukacyjny - można się m.in. dowiedzieć jak postępować w przypadku porwania człowieka przez tornado. Dodatkowo eksperci starają się przybliżyć prognozy na przyszłe warunki klimatyczne na naszej planecie.

Niszczycielskie żywioły – odcinki

Seria Niszczycielskie żywioły zadebiutowała w 2015 roku, dotychczas powstało pięć serii. Każda z nich liczy około ośmiu odcinków, a każdy z nich poświęcony jest innemu zjawisku pogodowemu. Odcinki trwają około 60 minut.

Niszczycielski żywioły – gdzie obejrzeć

Program w Polsce jest emitowany na kanale National Geographic. Niszczycielskie żywioły online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

d2058aj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2058aj