Trwa ładowanie...

Ninja Warrior Polska - online w TV - odcinki, gdzie obejrzeć

Ninja Warrior Polska to pełne emocji i adrenaliny przejście przez trudny tor przeszkód. Czy to w ogóle możliwe?

Ninja Warrior PolskaNinja Warrior PolskaŹródło: WP Pilot

Ninja Warrior Polska - co to za program

„Wojownikiem Ninja” zostanie okrzyknięty ten, kto da radę pokonać tor pełen pułapek, ekstremalnych zadań i zaskakujących przeszkód. Mało komu się udaje, ponieważ do zadania można podejść tylko raz.

Ninja Warrior Polska to polska wersja japońskiego formatu Ninja Warrior. Producentem tego reality show jest Jake Vision, natomiast dystrybucją zajmuje się Dentsu Inc/The Story Lab.

Pierwsza seria Ninja Warrior Polska została wyemitowana w 2019 roku, a drugą możemy oglądać w 2020 roku. Planowany jest już trzeci sezon. Każda seria zawiera po siedem, trwających około 90 minut, odcinków, a ostatni z nich jest finałem.

Ninja Warrior Polska - prowadzący

Pierwszą prezenterką Ninja Warrior Polska była Aleksandra Szwed, drugi sezon prowadzi Karolina Gilon. Komentatorami zawodów są Jerzy Mielewski, były siatkarz i komentator Polsat Sport oraz Łukasz „Juras” Jurkowski, mistrz KSW oraz zawodnik MMA.

W pierwszym sezonie wśród uczestników zobaczyliśmy znane osoby, takie jak Mateusz Banasiuk, Alan Andersz, Andrzej Młynarczyk, Rafał Maślak czy Rafał Masarek.

Zasady Ninja Warrior Polska

Celem każdego uczestnika jest pokonanie toru przeszkód, który składa się z sześciu utrudnień, mogących w każdym odcinku ulec modyfikacji. Uczestnicy nigdy nie mogą być pewni, co ich czeka, tym bardziej, że szkoleń nie wolno przeprowadzać na głównym torze. Wśród przeszkód, z jakimi muszą się zmierzyć uczestnicy, są m.in. latający spodek, zjazd na chustkach, rzut pierścieniem czy przejście krzywej ściany.

Do programu dopuszczone są 34 osoby, które zdobywają punkty. Dziesięciu najlepszych uczestników bierze udział w półfinale, w ramach tego samego odcinka. Tylko cztery przechodzą do głównego finału, który przedstawiany jest w siódmym odcinku. Składa się on z trzech etapów:

1.   Cztery minuty na pokonanie dziewięciu przeszkód, które są o wiele trudniejsze niż wcześniej. Dopuszczana jest możliwość, że nikomu nie uda się ich przejść toru.

2.   Pomiędzy pierwszą częścią a drugą jest tylko 15-sekundowa przerwa. Po tym czasie należy pokonać kolejne trzy przeszkody z maksymalnym odstępem piętnastu sekund.

3.   Góra Midoriyama - to ostatnia i najtrudniejsza przeszkoda, czyli 23-metrowa lina, którą trzeba pokonać w maksymalnie 45 sekund.

Zwycięzca otrzymuje 150 000 złotych oraz tytuł „Wojownika Ninja”. Tylko jedenastu osobom na świecie udało sie przejść cały tor przeszkód. Do drugiej części toru w pierwszej edycji doszedł Jakub Zawistowski. Nie udało mu się niestety ukończyć całej gry. Czy Polska będzie miała w końcu swojego mistrza?

Ninja Warrior Polska – nowy sezon

Nowy sezon i nowe nadzieje. Czy w Ninja Warrior Polska pojawi się dwunasty zwycięzca najtrudniejszego toru przeszkód w światowej rozrywce? Nowa prowadząca, Karolina Gilon będzie dopingować uczestników, wśród których wystąpią goście specjalni – aktor Marek Kaliszuk, Miss Polonia 2017, czyli Agata Biernat, zawodnik MMA Piotr Świerczewski oraz siatkarz Łukasz Kadziewicz. Widzów czekają nowe emocje i dawka dobrej zabawy.

Ninja Warrior Polska – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki Ninja Warrior Polska można śledzić na Polsacie we wtorki, w godzinach wieczornych. Ninja Warrior Polska online obejrzymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj