Trwa ładowanie...

Niezwykły dr Pol – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Niezwykły dr Pol to amerykańskie reality show, które śledzi podróże znanego holenderskiego weterynarza - Jana Pola. Jest on znanny z ratowania zwierząt w najbardziej skrajnych przypadkach. Niezwykle emocjonalne sceny akcji ratunkowych przeplatane są jego codziennym życiem. Widz ma okazję dowiedzieć się z czym wiąże się tak odpowiedzialny zawód i jak pogodzić go z codziennością.

Niezwykły dr PolNiezwykły dr PolŹródło: WP Pilot
d14gzld
d14gzld

Niezwykły dr Pol - co to za program?

Akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Michigan. Jan Pol prowadzi farmę, która jest jednocześnie kliniką weterynaryjną dla 18 tys. zwierząt. W tak rozbudowanej placówce nie ciężko o stresujące sytuacje i ekstremalne przypadki. Program stara się uchwycić emocje ludzi, dla których doktor Pol jest ostatnią deską ratunku. Nie obce jest mu zszywanie, cięcie, wstrzykiwanie i zaciskanie. Co najważniejsze - z prawie każdej sytuacji wychodzi obronną ręką. 

Niezwykły dr Pol - prowadzący

Jan Pol prowadzi program na własnych zasadach, ukazując najważniejsze z jego perspektywy tajniki zawodu weterynarza. Lekarz holenderskiego pochodzenia od wczesnych lat młodości marzył o ratowaniu zwierząt i we własnym zakresie poszerzał swoją wiedzę. Z chęcią wytyka najpowszechniejsze błędy młodych adeptów. Jest jednak przy tym empatyczny, zarówno w stosunku do ludzi z którymi pracuje, jak i do zwierząt. Nie ważne czy będzie to mały chomik czy duży koń wyścigowy.

Niezwykły dr Pol - odcinki

Odcinki reality show trwają zazwyczaj 45 minut. Program nadawany jest od 2011 roku i powstało już ponad 17 sezonów, liczących łącznie 185 odcinków. Tak duża liczba odcinków w tak krótkim okresie ukazuje mnogość ciekawych przypadków z jakimi mierzy się doktor. Jeden sezon to zazwyczaj około sześć odcinków. 

Niezwykły dr Pol - gdzie oglądać

Program wyprodukowany jest przez National Geographic i właśnie na tej stacji możemy najczęściej go oglądać. Najnowsze odcinki zobaczymy zazwyczaj w niedzielę, a powtórki poprzednich sezonów w środku tygodnia. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d14gzld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14gzld