Trwa ładowanie...
d3xvkk3

Niesamowite tajemnice – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Program Niesamowite tajemnice podąża za sekretami i nietypowymi wydarzeniami, które zdają się mieć nadprzyrodzone przyczyny. Prowadzący dąży w każdym odcinku do odnalezienia prawdziwych podstaw problemów. Program zalicza się do kategorii seriali grozy.
Share
Niesamowite historie
Niesamowite historieŹródło: WP Pilot
d3xvkk3

Niesamowite tajemnice – co to za program

Serial grozy Niesamowite tajemnice przedstawia historie zwykłych ludzi, którzy zmierzyli się z niezwykłymi zjawiskami. Opowiadają o nich, a prowadzący stara się udowodnić, że każde takie wydarzenie wytłumaczyć można w logiczny sposób.

Program miał swoją premierę w 2015 roku, a do 2020 roku powstało kilkadziesiąt odcinków. Każdy z nich trwa około 58 minut. Wśród występujących osób odnaleźć można takich ludzi jak: Andrij Debrin, Ludmiła Ardieljan, Timur Ibraimow, Ołena Bondarewa-Riepina oraz Jewhen Beltiukow. Choć początkowo serial tworzony był w języku rosyjskim, to z czasem stał się ukraińskojęzyczny. Ponadto tworzony i produkowany jest na Ukrainie. Ze względu na swoją specyfikę i przedstawiane historie, które mogą nie być odpowiednie dla małych dzieci wprowadzone zostało ograniczenie wiekowe dla widzów. Serial odpowiedni jest dla osób mających więcej niż 12 lat.

d3xvkk3

Niesamowite tajemnice – bohaterowie i prowadzący

Bohaterami programu są zwykli ludzie, którzy w swoim życiu zmierzyli się z pozornie niewytłumaczalnymi zjawiskami. Widzowie zapoznają się więc z bohaterami, którzy byli świadkami pojawień się duchów, magicznych wirów, różnorodnych anomalii, dziwnych tajemnic, podejrzanie zachowujących się przedmiotów codziennego użytku i tak dalej. W trakcie każdego odcinka programu Andrij Debrin, znany z wielu ukraińskich filmów aktor, podejmuje się przeprowadzenia śledztwa. W jego trakcie stara się odkryć realne przyczyny zjawisk, których świadkami byli bohaterowie. Jego dociekania skutkują odnalezieniem materialnych rozwiązań.

Niesamowite tajemnice – odcinki

Serial grozy Niesamowite tajemnice przybliża widzowi historie i zagadki, które z pozoru nie są możliwe do rozwiązania. W programie jednak znajdowane jest dla nich racjonalne wyjaśnienie. W każdym kolejnym odcinku poznać można nowe sekrety i tajemnice oraz ciekawych bohaterów.

d3xvkk3

Emitowany od 2015 roku serial dzieli się na sezony. Pierwsze cztery tworzone były w języku rosyjskim. Sezon piąty przywitał ukraińskie postacie. Wraz z ich pojawieniem się język ukraiński również zyskał na znaczeniu, a z czasem zaczął dominować w całej serii. Serial występuje również pod tytułem Realna Mistyka. Epizody trwają około 58 minut.

Niesamowite tajemnice - gdzie obejrzeć

Program Niesamowite tajemnice oglądać można na antenie stacji Tele 5. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3xvkk3

Podziel się opinią

Share
d3xvkk3
d3xvkk3