Trwa ładowanie...

Nieoczywiste miejsca - oglądaj online w TV - prowadzący, fabuła, gdzie obejrzeć

Program Nieoczywiste miejsca oferuje zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie mieszkania, odsłaniając architektoniczne tajemnice i nowatorskie rozwiązania. Może również stanowić cenną inspirację do zmian, pokazując nietuzinkowe pomysły i nieszablonowe podejście do aranżacji wnętrz.

Nieoczywiste miejscaNieoczywiste miejscaŹródło: WP Pilot

Nieoczywiste miejsca - co to za program

Nieoczywiste miejsca to program dokumentalny emitowany na stacji TVN poświęcony tematyce projektowania wnętrz domów i mieszkań. Każdy z odcinków pokazuje inny zakątek Polski, w którym odkrywamy niebanalne pomysły na zaaranżowanie przestrzeni mieszkalnej. Sezon pierwszy powstał w 2020 roku. Nakręcono osiem odcinków trwających po 22 minuty.

Nieoczywiste miejsca - prowadzący

W podróż po wnętrzach niezwykłych domów zabiera nas prowadząc Katarzyna Jaroszyńska. Prezenterka jest znana między innymi z programu Dzień Dobry TVN. Odwiedzając nieoczywiste miejsca rozmawia z ich właścicielami i pokazuje ukryte ciekawostki i zaskakujące rozwiązania architektoniczne. Jednocześnie przybliża historie powstania tych niezwykłych domów, niejednokrotnie zadziwiających i chwytających za serce.

Nieoczywiste miejsca - odcinki

Twórcy programu postanowili przybliżyć także oryginalne sposoby na rearanżację wnętrz, pokazując jak dawny spichlerz może zamienić się w luksusowe apartamenty. Nie pominięto tematu ekologicznego podejścia do budownictwa zwracając uwagę na rozwiązania zgodne z zasadami ochrony środowiska.

Widzowie mogą dowiedzieć się czegoś więcej o mikrodomach wykonywanych z prefabrykatów czy domkach holenderskich. Mieszkanie w przyczepie, barce czy siedlisku z kontenerów należy w Polsce do rzadkości, jednak na zachodzie takie rozwiązania cieszą się dużą popularnością. W programie pojawi się również sposób na uwolnienie się od towarzystwa sąsiadów, wyzwanie adaptacji przedwojennej leśniczówki.

Nieoczywiste miejsca - gdzie obejrzeć

Program Nieoczywiste miejsca zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.