Trwa ładowanie...

Niebo starożytnych - oglądaj online w TV –co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

To, w jaki sposób dzisiaj potrafimy (jako ludzkość) odczytywać informację z nieba i badać przestrzeń kosmiczną, jest często wręcz niewyobrażalne. Jak robili to ludzie w starożytności? Właśnie na to pytanie odpowiadają twórcy programu Niebo starożytnych.

Niebo starożytnychNiebo starożytnychŹródło: WP Pilot
d1byb57
d1byb57

Niebo starożytnych – co to za program

Celem programu jest przybliżenie widzom, jak ludzie z ubiegłych epok rozumieli niebo. Do czego potrafili je wykorzystać i jakich metod używali? Niebo starożytnych to amerykańska produkcja. Program jest emitowany od 2019 roku i składa się z trzech odcinków, każdy z nich blisko godzinnej długości.

Niebo starożytnych – odcinki

Jak wspomnieliśmy - na serial Niebo starożytnych składają się trzy odcinki, z których każdy trwa blisko godzinę. Czego dowiemy się z poszczególnych epizodów? W odcinku pierwszym twórcy omawiają początki kontaktów człowieka z niebem. To, jak człowiek je interpretował i sobie wyobrażał i jakie cechy religijne przypisywał do dokonanych obserwacji. Dowiemy się również o nawigacji i określania czasu przy pomocy nieba.

Niebo starożytnych - gdzie obejrzeć

W polskiej wersji językowej program Niebo starożytnych można obejrzeć na kanale Polsat ViasatHistory. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1byb57
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1byb57