Trwa ładowanie...

Nie mówcie pannie młodej – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Organizacja wesela to ogromne przeżycie wiążące się najczęściej z dużym stresem i nerwami. Przed uczestnikami programu Nie mówcie pannie młodej stoi jeszcze większe wyzwanie, bo wszystko spada na barki pana młodego, który odpowiedzialny jest za organizację tego ważnego wydarzenia.

Nie mówcie pannie młodejNie mówcie pannie młodejŹródło: YouTube
d1k98ry
d1k98ry

Nie mówcie pannie młodej - co to za program?

Nie mówcie pannie młodej to brytyjski reality show. Głównym założeniem całego programu jest to, że pary młode otrzymują pieniądze na sfinansowanie swojego ślubu i wesela. Wszystkie decyzje podejmuje jednak wyłącznie pan młody, który musi zająć się samodzielnie organizacją tego wydarzenia. Program po raz pierwszy pojawił się na ekranach stacji BBC Three 8 listopada 2007 roku. Do chwili obecnej powstało 14 sezonów programu. Najwięcej odcinków, bo aż 30 zawiera ostatnia seria, która wystartowała 15 sierpnia 2018 roku, a zakończyła się 16 marca 2020 roku. Ogromny sukces programu sprawił, że powstało 12 lokalnych wersji, w tym także polska odsłona Nie mówcie pannie młodej.

Nie mówcie pannie młodej - odcinki

Pierwsze 10 sezonów programu zostało wyprodukowanych i wyemitowanych na kanale BBC Three. W związku z wewnętrznymi zmianami zdecydowano, że seria 11 pokazana zostanie widzom na kanale BBC One. W 2016 roku prawa do programu kupiła stacja SKY, a następnie kanał E4. W odcinkach można oglądać zmagania par, które otrzymują na organizację swojego ślubu i wesela 12 000 funtów, a w wersjach BBC One i E4 14 000 funtów. Przez trzy tygodnie poprzedzające to wydarzenie nie mogą jednak kontaktować się sobą. Pan młody musi samodzielnie podjąć wszelkie decyzje związane z tym ważnym dniem. Jego zadaniem jest wybór sukni ślubnej oraz organizacja wieczoru panieńskiego, który ma być niespodzianką dla ukochanej. 

Nie mówcie pannie młodej - nagrody

Program otrzymał w 2012 roku nominację do nagrody Rose d'Or w kategorii Factual Entertainment, a także w tym samym roku nominację do British Academy Television Awards w kategorii najlepszego programu rozrywkowego.

d1k98ry

Nie mówcie pannie młodej - gdzie obejrzeć

Program można obejrzeć na kanale BBC Lifestyle. Zawsze, gdy program Nie mówcie pannie młodej jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1k98ry
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k98ry