Trwa ładowanie...

Nie mów do mnie śmieciarzu! – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Nie mów do mnie śmieciarzu! to opowieść o pracownikach zajmujących się usuwaniem odpadów komunalnych. Ich codzienna praca pozwala wszystkim cieszyć się czystym otoczeniem, jednak mało kto ma świadomość na czym tak dokładnie polega i jak przebiega. Dlatego w tym programie rozrywkowym można się jej przyjrzeć.

Nie mów do mnie śmieciarzuNie mów do mnie śmieciarzuŹródło: WP Pilot

Nie mów do mnie śmieciarzu! – co to za program

Program Nie mów do mnie śmieciarzu! przybliża widzom specyfikę pracy w zawodzie związanym z odbieraniem odpadów komunalnych. Ukazuje losy postaci, które codziennie, często niedostrzegane, dbają, aby miasta, wsie i wszelkie tereny zamieszkane przez ludzi nie tonęły w śmieciach. Ich postawa pokazuje, że praca ta jest dla nich czymś więcej niż tylko sposobem na zarobek. W programie ukazane są sytuacje trudne i konfliktowe, a także zabawne i pełne radości. Widz może więc nie tylko zobaczyć na czym dokładnie polega ten rodzaj pracy, ale również poznać ciekawych bohaterów. Warto również zapamiętać, że osoby te nie lubią być nazywane Śmieciarzami. Ze względu na swój zawód preferują nazwę Czyściciele, bo przecież zajmują się oczyszczaniem terenów zamieszkanych.

Nie mów do mnie śmieciarzu! na antenie Polsatu gości od 2020 roku i składa się z jednego sezonu liczącego 13 odcinków. Reżyserem programu jest Nikola Mihov, która wraz z Patrycją Koskowską i Odetą Moro tworzą do niego scenariusz. Produkcją kieruje Krzysztof Klepacz. Program polecany jest osobom powyżej 12. roku życia.

Nie mów do mnie śmieciarzu! – prowadzący

W programie najważniejszą rolę odgrywają sami bohaterowie, którymi są panowie pracujący jako Czyściciele. Wśród nich znajdują się ekipy z Koszalina, Podhala i Warszawy. Obok pracowników ważny jest także lektor, który zapewnia odpowiedni komentarz. Jego wypowiedzi mają walory humorystyczne, ale również pomagają widzowi zrozumieć co dokładnie dzieje się w danym momencie na ekranie. Lektorem jest tutaj Maciej Orłowski, znany również z Kuchennych rewolucji, a treść dla niego tworzona jest przez Katarzynę Witkowską.

Nie mów do mnie śmieciarzu! – odcinki

Odcinki Nie mów do mnie śmieciarzu! pokazują codzienną pracę specjalistów zajmujących się odpadami komunalnymi. Widz może śledzić różnorodne perypetie, które przeżywają Czyściciele podczas zbierania i przewożenia ton odpadów. Przygody te są różne - od zabawnych, przez bardzo standardowe, aż po pełne adrenaliny lub nieprzyjemności. Program ukazuje ludzi, którzy swoją pracę traktują z największą powagą.

Program z 2020 roku posiada 13 odcinków. Każdy z nich trwa około 22 minuty.

Nie mów do mnie śmieciarzu! - gdzie obejrzeć

Nie mów do mnie śmieciarzu! oglądać można na antenie Polsatu. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.