Trwa ładowanie...

Niania w wielkim mieście - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Niania w wielkim mieście to polska produkcja na miarę światowego kina. Serial na pewno zachwyci wszystkich, którzy uwielbiają nietuzinkowe historie i wzruszające momenty. Opowieść o dziewczynie, która pragnie spełniać marzenia, lecz los rzuca dla niej inne wyzwania, zachwyciła miliony widzów zasiadających przed telewizorami w całej Polsce.

Niania w wielkim mieścieNiania w wielkim mieścieŹródło: WP Pilot

Serial obyczajowy Niania w wielkim mieście miał swoją premierę 7 marca 2017 roku na antenie telewizji Polsat.

Niania w wielkim mieście – twórcy

Twórcami serialu Niania w wielkim mieście są Michał Kwieciński, który jest znanym polskim reżyserem i scenarzystą oraz Akson Studio. Reżyserią zajął się także Michał Kwieciński, jednak we współpracy z Anną Jadowską, Łukaszem Wiśniewskim oraz Łukaszem Ostalskim. Scenariusz opracowała Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Zdjęcia natomiast wykonał Witold Płóciennik.

Niania w wielkim mieście – odcinki

Powstał jeden sezon serialu Niania w wielkim mieście, który liczy 12 odcinków. Każdy odcinek trwa około 44 minut.

Niania w wielkim mieście – fabuła

Fabuła serialu Niania w wielkim mieście kręci się wokół głównej bohaterki, którą jest Danuta Mazurek, przez znajomych i rodzinę nazywana Daną. Dana pochodzi z małego miasteczka w województwie świętokrzyskim i jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii. Jej marzeniem jest praca w zawodzie psychoterapeutki w Warszawie. Szybko jednak okazuje się, że bez odpowiednich znajomości i kontaktów zdobycie odpowiedniej posady jest niemal niemożliwe. Dana jest zmuszona poszukać bardziej przystępnej pracy i udaje się znaleźć ekskluzywną agencję, która zatrudnia opiekunki do dzieci. Po kilku dniach w nowej pracy wydaje się, że umiejętności pedagogiczne dziewczyny są naprawdę na wysokim poziomie i bardzo dobrze odnajduje się ona w pracy z dziećmi. Dodatkowo jej wiedza zdobyta na studiach psychologicznych także się przydaje. Praca opiekunki ma jednak swoje minusy. Razem z opieką nad dzieckiem, Dana wchodzi także w życie codzienne, a tym samym problemy różnych rodzin i poniekąd staje się ich częścią. Ponadto dziewczyna musi się także zmierzyć z własnymi prywatnymi trudnościami, których także jest wiele.

Niania w wielkim mieście – obsada

  • Magdalena Lamparska jako Danuta „Dana” Mazurek,
  • Przemysław Sadowski jako Jacek Zaremba,
  • Kamila Baar-Kochańska jako Monika Rychter,
  • Stefan Pawłowski jako Kuba,
  • Mateusz Rzeźniczak jako Mariusz Banasik,
  • Anna Dereszowska jako Joanna Popławska,
  • Dagmara Bąk jako Lilka,
  • Daria Widawska jako Alicja Wolny,
  • Dorota Chotecka jako Katarzyna Mazurek, matka Dany.

Niania w wielkim mieście – gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.