Trwa ładowanie...

Next – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Next to w pełni amerykańska produkcja telewizyjna. Serial łączy w sobie zarówno elementy dramatu kryminalnego, jak i fantastyki naukowej. Jest to gratka dla miłośników zagadek oraz sci-fi. Pierwszy sezon programu został nakręcony na przełomie 2019 i 2020 roku. Jego premiera została znacznie opóźniona z powodu panującej pandemii COVID-19.

NextNextŹródło: WP Pilot
d14bku8
d14bku8

Next - twórcy

Serial stworzył reżyser kubańskiego pochodzenia - Manny Coto, specjalizujący się właśnie w gatunkach fantasy i science-fiction. Muzyką zajął się natomiast Sean Callery. Serial wyprodukowały studia Zaftig Films, Fox Entertainment oraz 20th Television.

Next - odcinki

Pierwszy sezon serialu składa się z dziesięciu odcinków. Każdy z nich zatytułowany jest jako Plik, numerowany kolejno od 1 do 10.

Next – fabuła

Serial Next skupia się na historii wybitnego naukowca nowoczesnych technologii z Doliny Krzemowej - Paula LeBlanc. Mężczyzna jest dyrektorem firmy Zava. Wymyślił oraz opatentował wiele przełomowych odkryć oraz nowinek. Dzięki temu zdobył nie tylko uznanie i sławę, ale także dorobił się potężnego majątku. W pewnym momencie okazuje się, że jedno z jego największych dzieł może być katastrofalne w skutkach. Jest wysoce prawdopodobne, że sztuczna inteligencja, zwana NEXT, spowoduje rychłą zagładę całej ziemskiej populacji. Gdy skandal wychodzi na jaw, własny brat wyrzuca LeBlanc'a z firmy. Od tej pory naukowiec musi w pojedynkę zapobiec dalszym poczynaniom nieposłusznego odkrycia. Stanowi to nie lada wyzwanie, gdyż NEXT potrafi stale się ulepszać i ewoluować.

Next - bohaterowie

W serialu oprócz głównego bohatera, ważną rolę pełni Shea Salazar, czyli agentka specjalna FBI, zrekrutowana przez LeBlanca do pomocy w walce ze sztuczną inteligencją. Współpracuje z nimi mąż Shea, a także znakomity mechanik, Ty Salazar. Do głównych postaci należy również haker CM, który wykonuje wyrok karny, pracując dla FBI. Wyjątkowym brakiem sympatii darzy hakera Gina, członkini grupy wsparcia utworzonej przez Shea. Oprócz nich widzowie poznają losy Bena, Ethana Salazara, Aby oraz Teda LeBlanca.

d14bku8

Next - obsada

Obsada programu składa się z mniej lub bardziej rozsławionych aktorów i aktorek. Główne role otrzymali między innymi:

  • John Slattery,
  • Fernanda Andrade,
  • Michael Mosley,
  • Gerardo Celasco,
  • Eve Harlow,
  • Aaron Moten,
  • Evan Whitten,
  • Elizabeth Cappucino,
  • Jason Butler Harner.

Next - gdzie oglądać

Serial Next dostępny jest dla widzów na kanale telewizyjnym FOX. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d14bku8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14bku8