Trwa ładowanie...

Nakrętka – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Nakręć się na muzyczne hity każdego poranka z programem Nakrętka. Melodyjna dawka endorfin nastroi cię na kolejny dobry dzień porcją skocznych teledysków pełnych znanych gwiazd muzyki rozrywkowej. W programie usłyszymy najpopularniejsze polskie i zagraniczne przeboje z kategorii pop i dance, które skutecznie zastąpią poranną kawę.

NakrętkaNakrętkaŹródło: WP Pilot
d2dzs46
d2dzs46

Nakrętka – co to za program?

Nakrętka to poranny muzyczny program, którego celem jest pozytywne nakręcenie widza na resztę dnia. W programie usłyszymy najpopularniejsze muzyczne kawałki z gatunku pop i dance i zobaczymy najciekawsze teledyski polskich i zagranicznych przebojów, obok których nie sposób przejść obojętnie bez tupnięcia nogą czy kiwnięcia głową w rytm muzyki. Program zapewnia łącznie około 24 godziny muzyki w każdym tygodniu.

Nakrętka – odcinki

Odcinki muzycznego programu Nakrętka dostępne są każdego dnia w stacji telewizyjnej NUTA.TV. Emisja odbywa się od poniedziałku do niedzieli, zawsze o godzinie 8:00. Poranny program muzyczny trwa pełne 180 minut, aż do godziny 11. Dodatkowo od poniedziałku do czwartku mamy małą dogrywkę programu Nakrętka – 60-minutowa emisja trwa od godziny 11 do 12.

Nakrętka – gdzie obejrzeć?

Poranny program muzyczny Nakrętka można oglądać każdego dnia na stacji NUTA.TV. Telewizja muzyczna NUTA.TV istnieje od 2015 roku, kierując swoją ofertę programową do młodych odbiorców zainteresowanych różnymi gatunkami muzycznymi. Zawsze, gdy program Nakrętka jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.   

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2dzs46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dzs46