Trwa ładowanie...

Nadprzyrodzone plany nazistów - oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Nadprzyrodzone plany nazistów to seria składająca się z trzech części. W każdym z trzech odcinków analizowana jest nieprawdopodobna (ale prawdziwa) historia planów Hitlera na wygranie wojny za pomocą sił nadprzyrodzonych i okultyzmu.

Nadprzyrodzone plany nazistówNadprzyrodzone plany nazistówŹródło: WP Pilot
d1k0dfv
d1k0dfv

Nadprzyrodzone plany nazistów – co to za program

W programie poruszane są kwestie dotyczące mitów o wampirach czy wilkołakach, a także idee wskrzeszania i reinkarnacji wojowników (żołnierzy). Naziści próbowali dotrzeć do starożytnej superbroni, wykorzystywać magiczne techniki i zaklęcia w celu wygrania wojny. Próbowali także stworzyć nazistowskiego Jezusa, który miał porwać lud do walki z nieprzyjacielem Trzeciej Rzeszy.

Nadprzyrodzone plany nazistów - odcinki

Seria liczy trzy części, każda z nich analizuje inne elementy hitlerowskiego planu podboju świata z wykorzystaniem okultyzmu, magii czy innych nadprzyrodzonych mocy. Każdy z odcinków trwa mniej więcej 60 minut.

Nadprzyrodzone plany nazistów - gdzie obejrzeć

Program jest nadawany na kanale Polsat Viasat History, gdzie można obejrzeć każdy z odcinków. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1k0dfv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k0dfv