Trwa ładowanie...

Na osi – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Jesteś fanem motoryzacji, prowadzisz firmę transportową, a może jesteś przewoźnikiem? Uwielbiasz zagłębiać się w zagadnienia techniczne i prawne dotyczące szeroko pojętego transportu drogowego? Program telewizyjny noszący tytuł Na osi przedstawia najświeższe informacje z branży transportowej oraz ze świata motoryzacji. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Na osiNa osiŹródło: WP Pilot
d2u6veu
d2u6veu

Na osi – co to za program?

Program telewizyjny Na osi w ciekawy i zrozumiały sposób przedstawia wiodące na rynku produkty, rozwiązania oraz usługi związane z transportem drogowym. Rozwiązuje kwestie techniczne i prawne branży transportowej. Co więcej, program relacjonuje sporty motorowe oraz takie wydarzenia motoryzacyjne jak targi czy zloty. Miłośnikom motoryzacji Na osi zapewnia także ukazanie wielu nowości i spraw związanych z pojazdami użytkowymi, jak również transportem osobowym i towarowym. Producentem programu jest Andrzej Wachowski oraz telewizyjne studio Brawo.

Na osi – prowadzący

Program motoryzacyjny Na osi doczekał się dwóch prowadzących. Najpierw był nim Sławomir Sochacki. Później jego miejsce zajął Piotr Zelt – popularny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy oraz prezenter telewizyjny.

Na osi – odcinki 

Program Na osi emitowany jest od 2003 roku. Każdy odcinek trwa około 30 minut i porusza odrębne tematy. Relacjonuje najważniejsze targi i wydarzenia motoryzacyjne czy bieżące problemy kierowców i przewoźników. W każdym odcinku na pytania widzów odpowiedzi udziela policjant oraz inspektor ruchu drogowego.

Na osi – nagrody

Program Na Osi zdobył nagrodę od Prezydent RP. Podczas obchodów 60-lecia ZMPD program został wyróżniony Złotym Medalem Zasługi za wieloletnią służbę przewoźnikom drogowym. Nagrodę odebrał producent – Andrzej Wachowski. Jest to niezwykle prestiżowa nagroda, do której program wytypowali widzowie. 

d2u6veu

Na osi – gdzie obejrzeć?

Program motoryzacyjny możemy obejrzeć na kanale telewizyjnym Tele 5, TVC oraz Motowizja. Zawsze, gdy program Na osi jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2u6veu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u6veu