Trwa ładowanie...

Muzyczna potyczka – oglądaj online w TV – co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Muzyczna potyczka to program telewizyjny, który jest zestawieniem polskich i zagranicznych teledysków. Co warto wiedzieć o tym programie?

Muzyczna potyczkaMuzyczna potyczkaŹródło: WP Pilot

Muzyczna potyczka – co to za program?

Muzyczna potyczka to pozycja dla wszystkich fanów muzyki. Założeniem stacji, na której program jest emitowany, jest trafianie do każdego odbiorcy, stąd Muzyczna potyczka zawiera wszechstronną gamę utworów, niemalże z każdego gatunku muzyki. Dlatego też będzie idealną pozycją dla osób, które lubią różne gatunki i w zależności od dnia lubią posłuchać czegoś innego. Ideą Muzycznej potyczki jest nie tylko ukazywanie największych zagranicznych hitów, ale również tych z polskiego podwórka. Program muzyczny emituje naprzemiennie utwory polskie i zagraniczne.

Muzyczna potyczka – odcinki

Muzyczna potyczka na antenie Nuta.TV HD jest emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie dwunastej. Jego emisja trwa zaś niemalże od momentu rozpoczęcia nadawania stacji, która przypada na 1 września 2015 roku. Podczas godzinnego bloku widz ma zapewnioną dawkę rozmaitych gatunków muzycznych.

Muzyczna potyczka – gdzie obejrzeć?

Muzyczna potyczka emitowana jest przez stację telewizyjną Nuta.TV, która nadaje poza Polską również na terenie Czech, Słowacji oraz na Litwie. Zawsze, gdy program Muzyczna potyczka jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.