Trwa ładowanie...

Muzeum pełne tajemnic - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Muzeum pełne tajemnic to serial dokumentalny, który opowiada o niezwykle fascynujących historiach, jakie kryją w sobie muzealne okazy Ameryki. Jest serialem produkcji amerykańskiej, emitowanym od 2010 roku.

Muzeum pełne tajemnicMuzeum pełne tajemnicŹródło: WP Pilot
d1dcnb2
d1dcnb2

Muzeum pełne tajemnic - co to za program

Twórcami serialu są Stephanie Angelides oraz Kurt Tondorf. Reżyserem jest Nicholas Zeig- Owens. Zdjęcia do serialu wykonała Justin Lee Stanley oraz Brandon W. Ziegenfuss. Za muzykę odpowiedzialny jest Bob Christianson, a montaż wykonał Alessandro Barnett oraz Matthew Horovitz. Studio realizujące to Optomen Productions/Travel Channel.

Muzeum pełne tajemnic - prowadzący

Prowadzącym program Muzeum pełne tajemnic jest Don Wildman. W rolę narratora wcielił się Jay Thomas. Kluczowe role odegrali również Paul Meltzer, Howard Harris, Tomas Johansson.

Muzeum pełne tajemnic - odcinki

Powstały aż 23 sezony tego niezwykle interesującego programu. Każdy odcinek opowiada o innym eksponacie muzealnym. Każdy z kilkudziesięciu sezonów liczy po kilkanaście odcinków. Długość pojedynczego odcinka to mniej więcej 45 minut. Niesamowite historie prezentowane są w oparciu o wybrane muzealne pamiątki. Opowieści okraszone rekonstrukcjami historycznymi, to prawdziwa uczta dla miłośników ciekawostek historycznych.

Don Wildman odwiedza muzea w różnorodnych rejonach Ameryki, by na własne oczy zobaczyć oraz poznać historię związaną z niezwykle interesującymi artefaktami, które pozostały po wielkich momentach mających wpływ na dzieje świata. Badane są mity, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie i ujawniana jest prawda. Widman prócz sal muzealnych odwiedza również zaplecza, by zobaczyć, jak muzea funkcjonują od podszewki.

d1dcnb2

Muzeum pełne tajemnic - gdzie obejrzeć

Muzeum pełne tajemnic od wielu długich lat cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Program można obejrzeć na Polsat Viasat History, jak również na Discovery Historia. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1dcnb2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dcnb2