Trwa ładowanie...

Mordercza historia - oglądaj online w TV –co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Zbrodnie odzwierciedlają wiele kwestii życia ludzi i dotyczą każdej grupy społecznej, nie pytając o wiek, ani płeć. Odzwierciedla wiele kwestii, które otaczają nas na co dzień od pasji, przez zainteresowania, aż po przyzwyczajenia. Jak zapewniano bezpieczeństwo obywatelom w czasach, gdy nie było obecnie nam znanych technologii, a poszukiwanie sprawcy przestępstwa było szukaniem igły w stogu siana?

Mordercza historiaMordercza historiaŹródło: WP Pilot

Mordercza historia – co to za program

Mordercza historia to serial dokumentalny składający się z sześciu odcinków. Odpowiada on na pytania, jak radzono sobie w rozwiązywaniu spraw kryminalnych w czasach, gdy nie było możliwości pobrania odcisków palców czy próbek DNA. Wyjaśnia też, jak podchodzono do spraw bez profilowania psychologicznego, które dziś ma ogromny wpływ na efekty zagadek kryminalnych, z którymi muszą się mierzyć śledczy. Program zadebiutował na ekranach widzów Polsat Viasat History 3 maja 2021 roku, przybliżając im historię sześciu popularnych zbrodni z przeszłości, do których doszło na terenie ogromnych miast na świecie. Reżyserem tego brytyjskiego serialu jest Ben Mole.

Mordercza historia – odcinki

Serial ma tylko sześć odcinków, jednak każdy z nich wyczerpuje poruszany temat. Twórca programu przenosi widzów do czasów, gdy śledczy nie mogli liczyć na pobranie odcisków palców, DNA czy zapoznanie się z profilem psychologicznym sprawcy. Mordercza historia porusza sprawy, które lata temu były na językach wszystkich mieszkańców omawianych miast. O jakich zbrodniach opowiadają odcinki?

• Odcinek 1 (sezon 1) – Morderca z wojennego Londynu

• Odcinek 2 (sezon 1) – Porywcze ciał z Edynburga

• Odcinek 3 (sezon 1) – Diabeł z Chicago

• Odcinek 4 (sezon 1) – Rozpruwacz z nazistowskiego Berlina

• Odcinek 5 (sezon 1) – Mordercza niania

• Odcinek 6 (sezon 1) – Zabójcy z Rio

Mordercza historia – gdzie obejrzeć

Serial dokumentalny można obejrzeć na kanale Polsat Viasat History. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.