Trwa ładowanie...

Moje życie XXL - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Nadwaga i otyłość dotyka coraz większą część współcześnie żyjących ludzi. Można to nazwać chorobą cywilizacyjną, albo po prostu znakiem czasu. W programie wyprodukowanym i emitowanym w programie drugim Telewizji Polskiej, widzowie mają możliwość oglądać zmagania ośmiu uczestników, z tym co doskwiera im najbardziej. Ich wagą.

Moje życie XXLMoje życie XXLŹródło: YouTube
d1rs4np
d1rs4np

Moje życie XXL – co to za program

Od 14 marca 2021 roku widzowie telewizyjnej Dwójki mogą śledzić losy ośmiu bohaterów. Iwona dzięki jedzeniu próbuje poradzić sobie ze śmiercią męża, a Paulina zajada stres związany z wychowywaniem dzieci i brakiem pomocy ze strony męża. Barbara cierpi przez nadwagę na wiele różnego rodzaju chorób, a dodatkowo doskwiera jej również depresja, natomiast Mateuszowi jedzenie non-stop podsuwa mama. Artur ma pretensje do samego siebie za to, że nie może się powstrzymać od jedzenia, Łukasz wielokrotnie chciał się poddać operacji, ale za każdym razem tchórzył. Gosia pod maską jedzenia stara się ukryć swój brak pewności siebie. Ewa natomiast na co dzień zajęta karierą naukową w tym pędzie zapomniała o zdrowym odżywianiu. W programie zostaną poddani operacji polegającej na usunięciu 4/5 żołądka.

Moje życie XXL - twórcy

Scenariusz przygotowali Monika Jargot-Kędzierska oraz Klaudiusz Kuś. Reżyserią zajęły się Paulina Łosiewicz i Krystyna Wałajtys-Łonisk.

Moje życie XXL – odcinki

W każdym z 45-minutowych odcinków telewidzowie mają okazję lepiej poznać uczestników programu i towarzyszyć im w trudnej drodze do nowego i zdrowszego życia. Dzięki spotkaniom z psychologiem, fizjoterapeutą czy dietetykiem bohaterowie dowiedzą się gdzie tkwi ich problem i co należy poprawić, aby było im po prostu lepiej. Jeden odcinek obejmuje cały kolejny dzień zgrupowania.

Moje życie XXL - gdzie oglądać

Program Moje życie XXL zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1rs4np
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rs4np