Trwa ładowanie...

Moda na sukces – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Moda na sukces to kultowa amerykańska produkcja, która cieszy się ogromną popularnością w różnych zakątkach świata. Znają ją nawet osoby, które nie oglądają wielu seriali. Uznana za jedną z najsłynniejszych oper mydlanych, pełna jest licznych zwrotów akcji, misternie skonstruowanych intryg i wyrazistych bohaterów. Posiada wszystko, co potrzebne do tego, by widzom trudno było oderwać się od ekranu.

Moda na sukcesModa na sukcesŹródło: YouTube
d1rz0b6
d1rz0b6

Moda na sukces – co to za serial

Moda na sukces to opera mydlana, która przedstawia losy rodziny Forresterów. To zamożni właściciele słynnego domu mody, który odnosi liczne sukcesy i pozwala Forresterom cieszyć się życiem pełnym bogactwa, sławy i luksusów. Pieniądze nie są jednak w stanie uchronić ich przed licznymi problemami. Zazdrość, zdrady, konkurencja oraz kryminalne porachunki – to tylko niektóre niebezpieczeństwa, z którymi muszą się mierzyć.

Moda na sukces – twórcy

Głównymi twórcami serialu są William Joseph Bell oraz Lee Phillip Bell. Nad scenariuszem pracują Shannon Burke, Michael Minnis i Bradley Bell. Reżyserią zajmują się Michael Stich, Deveney Kelly i Jennifer Howard, a produkcją – BBL Productions. Serialową muzykę skomponowali Jack Allocco i David Kurtz.

Moda na sukces – odcinki

Serial składa się z 34 sezonów, a produkcja wciąż trwa. Wszystkie odcinki posiadają taką samą długość, która wynosi około 20 minut.

Moda na sukces – fabuła

Fabuła serialu koncentruje się na losach rodziny Forresterów, którzy stanowią część świata wielkiej mody. To historia ich wzlotów i upadków, w której nie brakuje skandali, dramatów, a także wielkich sukcesów. W świecie Forresterów walka o władzę, ukochanego partnera oraz zawodowe zwycięstwo to codzienność. Wszystko to dzieje się w malowniczym, kalifornijskim otoczeniu.

d1rz0b6

Moda na sukces – bohaterowie

Główni bohaterowie to Stephanie i Eric Forresterowie – małżeństwo stojące na czele domu mody, oraz ich dzieci, Ridge, Thorne, Kristen oraz Felicia. Istotną rolę odgrywa właścicielka konkurencyjnego domu mody - Sally Spectra oraz Brooke Logan i Taylor Hayes. Obie kobiety były związane z Ridge’em i prowadziły wieloletnią rywalizację o jego względy. Na ekranie pojawia się też wielu bohaterów epizodycznych oraz potomstwo i krewni głównych postaci.

Moda na sukces – obsada

Jako Eric Forrester występuje John McCook. W jego żonę, Stephanie, wciela się Susan Flannery, a rolę Brooke odgrywa Katherine Kelly Lang. Jako Ridge na ekranie pojawia się Thorsten Kaye, a oprócz tego widzowie mogą oglądać Darina Brooks, Jennifer Gareis czy Matthew Atkinsona.

Moda na sukces – nagrody

Moda na sukces otrzymała nagrodę Daytime Emmy, w kategorii Wybitny serial dramatyczny.

Moda na sukces – gdzie oglądać?

W Polsce serial był emitowany na antenie TVP 1 w latach 1994-2014, a następnie od 2016 do 2017 w telewizji Nowa TV. Aktualnie można oglądać go codziennie o 17:50 na kanale Antena TV oraz od poniedziałku do piątku o 9:10 i 16:35 na kanale FILMAX. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1rz0b6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rz0b6