Trwa ładowanie...

Miszmasz – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Wyprowadzka z hipisowskiej komuny na amerykańskie przedmieścia to decyzja odważna i niosąca poważne konsekwencje. Jak nauczyć się żyć z innymi ludźmi, przy okazji nie tracąc humoru i własnych wartości?

MiszmaszMiszmaszŹródło: WP Pilot
d2tlz4o
d2tlz4o

Miszmasz - co to za serial

Miszmasz jest amerykańskim serialem komediowym, nagranym w 2019 roku. Opowiada o losach rodziny Johnsonów, podejmującej decyzję o przeprowadzce, która całkowicie zmieni nie tylko otaczający ich krajobraz, ale też sposób życia, myślenia i widzenia świata. Historia ta oparta jest na wspomnieniach dr Ranii Barris, żony twórcy serialu Kenyi Barrisa – wiele anegdot i ciekawych dialogów zostało dosłownie zaczerpniętych z życia.

Miszmasz - twórcy

Twórcami serialu Miszmasz są Kenya Barris, Peter Saji oraz Tracee Ellis Ross.

Miszmasz - odcinki

W 2019 roku powstał jeden sezon serialu, składający się z 23 odcinków. W każdym z nich przedstawiona jest inna historia z życia Paula i Alicii Johnsonów oraz ich dzieci. Rodzina musi zmierzyć się z różnymi problemami i rozwiązać między sobą spory. Dodatkowo w poszczególnych odcinkach przedstawiane są różne wydarzenia, w których bohaterowie biorą udział i które często przynoszą im wiele nowych przygód. W taki sposób np. w odcinku piątym widz przenosi się na wielką szkolną potańcówkę, a w odcinku 17. pojawiają się nowi sąsiedzi, których przybycie bardzo cieszy Johnsonów. Warto dodać, że w wielu odcinkach poruszane są ważne tematy i problemy, np. ubóstwo, zmiany klimatyczne, samoakceptacja czy krzywdzące stereotypy.

Miszmasz - fabuła

Po przeprowadzce rodzina Johnsonów musi nauczyć się nowego stylu i sposobu życia wśród bardzo różniących się od nich mieszkańców przedmieścia. Nowi sąsiedzi nie przyjmują ich z otwartymi ramionami - mają problem z ich kolorem skóry, który nie pasuje do tej dzielnicy. Rodzina wspólnie postanawia przejść przez wszystkie czyhające na nią trudności, jednocześnie nie tracąc tego, co w ich życiu wydaje się ważniejsze niż akceptacja otoczenia.

d2tlz4o

Miszmasz - bohaterowie

Paul Johnson, Alicia Johnson, Rainbow Johnson, Johan Johnson, Santamonica Johnson, Harrison Johnson, Denise, Micaela, Tamika

Miszmasz - obsada

  • Mark-Paul Gosselaar jako Paul Johnson,

  • Arica Himmel jako Bow Johnson,
  • Christina Anthony jako Denise,
  • Mykal-Michelle Harris jako Santamonica Johnson,
  • Gary Cole jako Harrison Jackson,
  • Tracee Ellis Ross jako Rainbow Johnson,

  • Ethan William Childress jako Johan Johnson,
  • Paulet Del Castillo jako Micaela,
  • Tika Sumpter jako Alicia Johnson, 
  • Trinitee jako Tamika.

Miszmasz - gdzie obejrzeć

Serial Miszmasz jest dostępny do obejrzenia na kanale FOX COMEDY oraz FOX COMEDY HD, emitowany w soboty i niedziele. Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji serial można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

d2tlz4o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tlz4o