Trwa ładowanie...

Mistrz Dowcipu – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Mistrz Dowcipu to polski talent show mający na celu wyłonienie osoby, która opowiada najlepsze żarty. Uczestnicy starają się rozśmieszyć publiczność i jury z Michałem Pałubskim na czele.

Mistrz DowcipuMistrz DowcipuŹródło: WP Pilot

Mistrz Dowcipu – co to za program?

Mistrz Dowcipu to polski program typu talent show emitowany na kanale TV4 od 4 marca 2022 roku. Do programu zapraszane są osoby w różnym wieku, pracujące w różnych zawodach i mające różne pasje. Łączy je zamiłowanie do opowiadania dowcipów oraz chęć robienia tego przed większą publiką. Celem programu jest rozbawienie publiczności i jury. Uczestnicy rywalizują nie tylko o pieniądze, ale także o tytuł Mistrza Dowcipu. By go zdobyć, muszą udowodnić jury, że potrafią opowiadać kawały i mają ciekawą osobowość.

Mistrz Dowcipu – prowadzący 

Prowadzącym program jest Roman Awiński – dziennikarz telewizyjny i radiowy, muzyk i twórca kabaretowy. 

Mistrz Dowcipu – odcinki

Odcinki trwające ok. 20 minut dzielą się na trzy etapy: 500 plus, Większa większość oraz Zero sprzeciwu. W każdym etapie uczestnicy mogą opowiedzieć maksymalnie 5 żartów. W pierwszym etapie każdy żart jest wart 100 zł. W przypadku uzyskania poparcia większości jury uczestnik opowiada następny kawał. Gdy dojdzie do remisu, decydujący głos należy do Michała Pałubskiego (znanego artysty stand-upu) – kierownika jury. Negatywna ocena jury oznacza zakończenie występu uczestnika w programie. W drugim etapie do zdobycia jest 300 zł za każdy żart. Zmieniają się jednak zasady oceny: nie ma tu mowy o remisach. Każdy uczestnik musi zdobyć poparcie co najmniej 3 jurorów. Trzeci etap to możliwość zdobycia 500 zł za dowcip. Warunkiem jest uzyskanie jednogłośnego poparcia jury. 

Łącznie w programie można wygrać 4500 zł. Uczestnicy, którzy odpadają na poszczególnych etapach, zabierają ze sobą całą wygraną sumę. Jury składa się z Michała Pałubskiego oraz trzech osób wybranych z publiczności.

Mistrz Dowcipu – gdzie obejrzeć?

Program jest emitowany na kanale TV4. Zawsze, gdy program Mistrz Dowcipu jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.