Trwa ładowanie...

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot to animacja, którą uwielbiają i młodsi, i starsi widzowie. Bohaterowie w kostiumach, tajemniczy złoczyńca i szkolne perypetie w tle - to tylko wierzchołek tego, co nas czeka w tej produkcji.

Miraculum: Biedronka i Czarny KotMiraculum: Biedronka i Czarny KotŹródło: WP Pilot

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - co to za serial

Serial animowany, który został odebrany jako jeden z najbystrzejszych i najbardziej pozytywnych seriali w historii bajek dla dzieci. W zabawny sposób opowiada o perypetiach swoich bohaterów, a przede wszystkim rozwija w dzieciach kreatywność i umiejętność stawiania czoła problemom codziennego życia.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - twórcy

Miraculum to serial animowany dla dzieci w różnym wieku, który powstał przy współpracy twórców kreskówek z Japonii, Francji i Korei Południowej. Po raz pierwszy emitowany w 2015 roku, od razu podbił serca dzieci na całym świecie.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - odcinki

Cała seria składa się z trzech sezonów, które liczą sobie po 25 odcinków (tylko drugi sezon) oraz 26 odcinków w pozostałych dwóch. Produkcja przyniosła ogromne zainteresowanie, w związku z czym zostały również wszczęte prace nad najnowszym, czwartym sezonem. Jego premiera planowana jest na jesień 2021 roku.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - fabuła

Serial animowany opowiada o losach dwójki licealistów: Marinette i Adrien. To właśnie oni zostają wybrani na superbohaterów, którzy mają strzec Paryża. W celu zapewnienia sobie anonimowości działają pod pseudonimami: Biedronka i Czarny Kot. Jako strażnicy Paryża, każde z nich posiada tzw. Miraculum, czyli biżuterię, która daje im magiczną moc. Głównym zadaniem małych bohaterów jest powstrzymanie Władcy Ciem, który próbuje im wykraść Miraculum. To właśnie on jest odpowiedzialny, za wszystkich superzłoczyńców, którzy sieją spustoszenie w mieście.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - bohaterowie

Marinette i Adrien to dwójka normalnych dzieciaków, które z dnia na dzień otrzymują dostęp do magicznych mocy. Za dnia są to zwykłe dzieci, które są pochłonięte szkolnym życiem i codziennymi obowiązkami. Kiedy jednak miasto ich potrzebuje - bez chwili zawahania się ruszają mu na pomoc. Wtedy właśnie używając Miraculum, stają się tytułowymi Biedronką i Czarnym Kotem. Rok szkolny przynosi im wiele przygód. Każdego dnia bohaterowie muszą stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - polski dubbing

W polskiej wersji językowej bajki głosu postacią użyczyli m.in.: Marta Dobecka (jako Biedronka), Maksymilian Bogumił (Czarny Kot) oraz Michał Konarski (Władca Ciem).

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - nagrody

Od momentu swojej premiery serial zyskał wiele wyróżnień. Na dotychczasowych 20 nominacji, seria zdobyła aż 15 wygranych miejsc.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - gdzie oglądać

Serial Miraculum: Biedronka i Czarny Kot zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, można obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.