Trwa ładowanie...

MiłośćKropka.pl - oglądaj online w TV - fabuła, odcinki, gdzie obejrzeć

MiłośćKropka.pl to lubiany przez widzów serial rozrywkowy. Ukazywane losy bohaterów bazują na prawdziwych wydarzeniach. Program zdobył rozgłos na fali popularności seriali paradokumentalnych.

MiłośćKropka.plMiłośćKropka.plŹródło: WP Pilot
dtmrp5m
dtmrp5m

MiłośćKropka.pl - co to za serial?

MiłośćKropka.pl to program paradokumentalny produkcji polskiej. Opowiada on historie osób poszukujących miłości w sieci za pośrednictwem serwisów randkowych. Serial pokazuje, że prawdziwie romantyczne relacje można nawiązać także online. Każdy odcinek pozwala śledzić emocjonujące losy bohaterów poszukujących miłości poprzez portale internetowe. Serial miał swoją premierę w 2016 roku.

MiłośćKropka.pl - twórcy

Reżyserem serialu jest Zbigniew Trzciński - współtwórca serialowych hitów, takich jak Klan, Trudne Sprawy oraz Dlaczego ja?. Swoją karierę reżyserską rozpoczął w 1994 roku. Był nominowany w konkursie głównym Złotych Lwów w roku 1994 za film Żabi skok.

MiłośćKropka.pl - odcinki

Serial składa się z trzynastu odcinków. Ich premiery odbyły się w 2016 i 2017 roku.

MiłośćKropka.pl - fabuła

Fabuła serialu opiera się na poszukiwaniach miłości w sieci przez osoby samotne. Za pośrednictwem Internetu umawiają się one na randki z ludźmi poznanymi na portalach. Jedne spotkania okazują się porażką i nigdy więcej nie zostają powtórzone, inne zaś prowadzą do nawiązania silnego uczucia. W efekcie poszukiwań online brane są śluby i zakładane rodziny. Każdy odcinek serialu przedstawia perypetie innego bohatera.

dtmrp5m

MiłośćKropka.pl - gdzie obejrzeć?

Program jest emitowany na kanale telewizyjnym Stopklatka. Zawsze, gdy serial MiłośćKropka.pl jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
dtmrp5m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtmrp5m